اقساط وام قرض الحسنه کرونایی چقدر است؟

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، به گزارش تجارت نیوز، پس از شیوع ویروس کرونا و آسیب دیدن کسب وکارها، دولت با انواع بسته های حمایتی به حمایت از اقتصاد کشور پرداخت، وام های یک میلیون تومانی که برای 23 میلیون خانوار یارانه بگیر در نظر گرفته شد از ابتدا ماجرا مقرر به پرداخت با سود 12 درصد بود و سپس این رقم به 4 درصد رسید و در نهایت دولت متقبل به پرداخت سود این رقم به بانک ها شد.

اقساط وام قرض الحسنه کرونایی چقدر است؟

این وام یک میلیون تومان بوده و قرار است بازپرداخت آن به 24 ماه تقسیم شود. حال طبق یک محاسبه سر انگشتی بازپرداخت در هر ماه معادل 41 هزار و 600 تومان خواهد بود این رقم از حساب یارانه افراد کسر خواهد شد.

متاسفانه با گذشت چندین روز از قول دولت مبنی بر تامین وام برای این افراد، هنوز سازوکاری برای اعلام آمادگی مردم جهت دریافت وام ابلاغ نشده است و مردم همچنان سردرگم هستند. یک بار مراجعه اشتباه به یک سایت و حال قول رئیس جمهور برای اعلام درخواست با پیامک مردم را بیشتر کلافه کرده است.

از طرفی هنوز هم پرداخت مرحله دیگری از یارانه کرونایی که به 3 میلیون نفر به مبلغ 200 تا 600 هزار تومان بود هم مشخص نیست و این بین افراد زیادی هم شاکی از عدم دریافت این یارانه هستند. با وجود این که رئیس جمهور زمان پرداخت این وام را پیش از ماه رمضان اعلام کرده است.

منبع: باشگاه وبلاگ فیسی بوک

منبع: تجارت نیوز

به "اقساط وام قرض الحسنه کرونایی چقدر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقساط وام قرض الحسنه کرونایی چقدر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید