مراسم روز جهانی تالاب ها در شادگان برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، خبرنگاران/خوزستان فرماندار شادگان از برگزاری مراسم روز جهانی تالاب ها در این شهرستان اطلاع داد.

مراسم روز جهانی تالاب ها در شادگان برگزار می گردد

بهروز فرج اللهی در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ فیسی بوک، با اشاره به برگزاری این مراسم در روز 14 بهمن امسال در مجتمع گردشگری صراخیه شادگان، اظهار کرد: این مراسم با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست، تعدادی از وزرا ،هیات های مهمان از کشورهای همسایه و تعدادی از سفرای کشورهای خارجی در شهرستان شادگان برگزار می گردد.

وی اضافه کرد: به منظور برگزاری هر چه بهتر مراسم روز جهانی تالاب ها و برطرف نواقص پروژه گردشگری، لازم است جلسه ای با حضور جمعی از مدیران استانی برگزار شده تا در مورد تخصیص اعتبار هزینه های این مراسم تصمیم گیری گردد.

فرج اللهی توضیح داد: 9 کمیته تخصصی شامل شامل کمیته تشریفات، کمیته امنیت و انتظامات، کمیته خدمات و پشتیبانی، کمیته گردشگری در تالاب، کمیته فرهنگی، کمیته اطلاع رسانی، کمیته صنایع دستی و تولیدات، کمیته غذاهای سنتی و محلی و کمیته مستندسازی در این شهرستان برای برگزاری مراسم روز جهانی تالاب ها تشکیل شده است.

وی گفت: باید به بهترین شکل از این فرصت ایجاد شده، برای بهره گیری از ظرفیت های بالقوه شهرستان به ویژه تالاب بین المللی شادگان استفاده کرد.

فرماندار شادگان با اشاره به برنامه های اجرایی در روز جهانی تالاب ها اعلام نمود: افتتاح مجتمع موزه، برپایی نمایشگاه صنایع دستی و غذاهای محلی، عرضه محصولات تالابی، رهاسازی بچه ماهی ها، معرفی تالاب به مهمانان و انجام سخنرانی در تالاب بین المللی شادگان از جمله برنامه هایی اجرایی در این روز هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مراسم روز جهانی تالاب ها در شادگان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم روز جهانی تالاب ها در شادگان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید