سوءاستفاده از مدارک هویتی زائران اربعین برای ثبت سیم کارت

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نسبت به سوءاستفاده از مدارک هویتی زائران اربعین برای ثبت سیم کارت هشدار داد و بیان کرد: سیم کارت های ثبت شده بدون اطلاع مالکان آنها، مسدود می گردد.

سوءاستفاده از مدارک هویتی زائران اربعین برای ثبت سیم کارت

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ فیسی بوک به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، پیمان قره داغی مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف نماینده رگولاتوری نسبت به سوءاستفاده از مدارک هویتی زائران اربعین برای ثبت سیم کارت هشدار داد و خاطرنشان کرد: چنانچه زائران اربعین حسینی، پیامکی با عنوان (ماسک) سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی مبنی بر صدور سیم کارت به نامشان دریافت کردند باید به دفاتر فروش اپراتورها مراجعه و سیم کارت ثبت شده را مسدود و غیرفعال نمایند.

وی با اشاره به سوءاستفاده از مدارک هویتی زائران اربعین برای ثبت سیم کارت بدون اطلاع آنها، گفت: سیم کارت های ثبت شده بدون اطلاع مالکان آنها، مسدود می گردد.

مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف نماینده رگولاتوری با اشاره به اینکه پیش از این نیز سوءاستفاده از اطلاعات هویتی حجاج بیت الله الحرام، برای ثبت گوشی تلفن همراه به صورت مسافری در سامانه گمرک انجام شده بود، اضافه نمود: به همین دلیل برای جلوگیری از تضییع حقوق کاربران لازم است مشترکان تلفن همراه و زائران اربعین حسینی از اسناد هویتی خودشان به طور جدی محافظت نمایند.

وی تاکید نمود: زائران درصورت ثبت سیم کارت به نام آنان بدون اطلاع خودشان، حتماً سیم کارت را غیرفعال نموده و شکایت خود را در سامانه ثبت و پاسخگوئی به شکایات 195 ثبت نمایند.

قره داغی اضافه نمود: رگولاتوری به طور مستمر بر عملکرد دفاتر فروش اپراتورها و دفاتر پیشخوان خدمات دولت در فروش و فعال سازی سیم کارتهای تلفن همراه نظارت نموده و با متخلفان در این زمینه به شدت برخورد می نماید.

منبع: خبرگزاری فارس

به "سوءاستفاده از مدارک هویتی زائران اربعین برای ثبت سیم کارت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوءاستفاده از مدارک هویتی زائران اربعین برای ثبت سیم کارت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید