روش پلکانی معکوس برای بهبود معیشت کارگران در مجلس تصویب شد

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، احمد همتی شامگاه چهارشنبه در جمع اعضای خانه کارگر استان سمنان بابیان اینکه مجلس حداکثر کوشش خود را به کار گرفته تا اختلافات در حقوق و دستمزدها از بین رود، ابراز داشت: برای اولین بار به منظور افزایش درآمدها و بهبود معیشت عموم مردم و کارگران، روش پلکانی معکوس برای افزایش حقوق ها برای سال آینده پیش بینی شده است.

روش پلکانی معکوس برای بهبود معیشت کارگران در مجلس تصویب شد

وی ضمن بیان اینکه می کوشیم تا با به کارگیری شیوه ها و راهکارهای عملی در افزایش حقوق ها، قدرت خرید فعلی مردم حفظ گردد، اضافه نمود: به دنبال این هستیم تا افراد کم درآمد نیز از افزایش حقوق بهره مند شوند اما با این روش که در حقوق های بیشتر، این افزایش کمتر از سایر اقشار خواهد بود.

عضو خانه ملت با بیان اینکه هدفمندی یارانه ها از جمله مسائلی است که باید آنالیز، واکاوی و آسیب شناسی گردد، ابراز داشت: در مجلس درخواست شد تا با مطرح کردن این مهم و با اجرای صحیح هدفمندی یارانه، افزایش منابع برای کشور حاصل گردد و از این محل به اقشار کم درآمد یارانه بیشتری پرداخت کنیم.

همتی نبود ثبات و پشتکار در پیگیری مطالبات از سوی آن ها را یکی از مسائل کارگران برشمرد و توضیح داد: مسائل پیش روی کارگران بیش از سایر اقشار دیگر جامعه است که البته در مجلس راه کارهای لازم برای حل آن ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی اضافه نمود: با توجه به اینکه عمده رسالت خانه کارگر رسیدگی به حل مسائل این بخش مهم از جامعه است امیدوارم با تعامل بیشتر بتوانیم در راستای احقاق حق کارگران نقش مهمی ایفا کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "روش پلکانی معکوس برای بهبود معیشت کارگران در مجلس تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش پلکانی معکوس برای بهبود معیشت کارگران در مجلس تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید