رئیس مجلس شورای اسلامی فرارسیدن روز ارتش را تبریک گفت

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، علی لاریجانی در پیامی فرارسیدن سالروز 29 فروردین ماه روز ارتش را تبریک گفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی فرارسیدن روز ارتش را تبریک گفت

در پیغام تبریک رییس مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز ارتش عنوان شد

کارآمدی ارتش، مایه آرامش ملت است

به گزارش ، در آستانه فرارسیدن 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی، علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی با صدور پیغامی، ضمن تجلیل از رشادت ها و مجاهدت های دلاورمردان ارتش، این روز را به ملت ایران و همه ارتشیان ایران اسلامی تبریک گفت و از حماسه آفرینی های ارتش در هشت سال دفاع مقدس، تامین امنیت و آرامش مردم در دوران صلح و امدادرسانی های مجاهدانه در حوادث طبیعی و مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد.

متن این پیغام به توضیح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

29 فروردین که مزین به نام پرافتخار ارتش و گرامیداشت آن است، یادآور تجلیل از دلاورمردان رشید و جان برکف و مجاهدت های حماسی آنان در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

ارتش جمهوری اسلامی به انقلاب عظیم اسلامی و ملتی تمدن ساز تعلق دارد و خود همیشه در خدمت اهداف مردم و انقلاب آرمانی آنان قرار داشته است. پیروزی های درخشان ارتش قهرمان جمهوری اسلامی در سنگر های متعدد رزمی و عرصه های متنوع دفاعی از جلوه های افتخار و عظمت ملت ایران و ثبات بخش امنیت و اقتدار در مرز های زمینی، دریایی و هوایی کشور است.

ارتش جمهوری اسلامی از مظاهر و عناصر قدرت ملی است که با تکیه بر رزمندگان و فرماندهان مومن و متدین و تقدیم ده ها هزار شهید در دوران دفاع مقدس، کارنامه ای ستودنی و به یاد ماندنی در پیش چشم ملت و آیندگان دارد.

ارتشیان غیور و دلاور و مجموعه نیرو های مسلح کشور با تجلی عزت، پایمردی، صلابت و اراده راسخ خویش همیشه دسیسه های دشمنان و توطئه های بداندیشان ملت را با شکست و ناکامی روبرو نموده اند و بی شک عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی، مرهون مقاومت و ایثار این فرزندان برومند است.

دلیر مردان ارتش سرافراز جمهوری اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس در مقابل تهاجم دشمن، با دانش، تجربه و فداکاری، سینه سپر کردند و در زمان صلح با کارآمدی و آمادگی کامل، مایه اطمینان و آرامش خاطر ملت شدند. امدادرسانی های ارتش و دیگر نیرو های مسلح به مردم در جریان حوادث طبیعی و اخیرا درمقابله با شیوع کرونا حیاتی، اثربخش و گره گشای بسیاری از مسائل بوده است. چرا که این نیرو های مومن و فداکار با اعتقاد قلبی و با همه وجود و امکاناتِ خود به یاری مردم می شتابند.

این جانب با تجلیل از رشادت ها و ایثارگری های این غیورمردان، روز ارتش جمهوری اسلامی را به جمیع ارتشیان شجاع و با ایمان تبریک عرض می نمایم و توفیقات روزافزونشان را در تداوم دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی، امنیت و تمامیت ارضی کشور با پیروی از تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و هم افزایی با دیگر نیرو های نظامی و انتظامی کشور از خداوند متعال خواستارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "رئیس مجلس شورای اسلامی فرارسیدن روز ارتش را تبریک گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس مجلس شورای اسلامی فرارسیدن روز ارتش را تبریک گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید