خبرنگاران بوکسور زنجانی دیدار نخست مسابقات گزینشی المپیک را طوفانی شروع کرد

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، زنجان - خبرنگاران - نایب رییس هیات بوکس استان زنجان گفت: طوفان شریفی از بوکسورهای ملی پوش این استان در نخستین دیدار خود در مسابقات گزینشی المپیک قاره آسیا، جنگنده و طوفانی ظاهر شد.

خبرنگاران بوکسور زنجانی دیدار نخست مسابقات گزینشی المپیک را طوفانی شروع کرد

امیرحسین صالحی زنجانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ فیسی بوک افزود: این بوکسور توانمند و صاحب نام زنجانی در دیدار جمعه شب /16 اسفند ماه/) در وزن 91 کیلوگرم به روی رینگ رفت و با ارایه مبارزه ای حساب شده در برابر هان ژائه از چین به پیروزی رسید.

وی گفت: این بوکسور زنجانی، یکی از امیدهای ایران برای راهیابی به بازی های المپیک 2020 توکیو است و اگر بخت با او یار باشد به حتم جواز حضور در این دوره از بازی های المپیک را به دست خواهد آورد.

صالحی زنجانی افزود: این بوکسور ملی پوش زنجان در دیدار دوم خود به مصاف حریف قدر و توانمندی از ازبکستان خواهد رفت که برای پیروزی او در این مسابقه نیز امید بسیار داریم.

وی شرح داد: رقابت های بوکس گزینشی المپیک در قاره آسیا از سه شنبه /13 اسفند ماه/ در شهر امان پایتخت اردن و با حضور 151 بوکسور مرد از 35 کشور آسیایی و قاره اقیانوسیه آغاز شده است.

صالحی زنجانی با بیان اینکه تیم ملی ایران با هشت بوکسور در این پیکارها حضور دارد، افزود: قرار بود این رقابت ها از 14 بهمن ماه جاری در شهر ووهان کشور چین برگزار شود که به علت شیوع ویروس کرونا، برگزار نشد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران بوکسور زنجانی دیدار نخست مسابقات گزینشی المپیک را طوفانی شروع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بوکسور زنجانی دیدار نخست مسابقات گزینشی المپیک را طوفانی شروع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید