خبرنگاران کمک 1.7 میلیارد ریالی خیّران سردشتی برای مقابله با کرونا

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، مهاباد- خبرنگاران- رییس شبکه بهداشت و درمان سردشت گفت: خیّران حوزه سلامت این شهرستان یک میلیارد و 700 میلیون ریال جهت مقابله با بیماری کرونا به این شبکه کمک کردند.

خبرنگاران کمک 1.7 میلیارد ریالی خیّران سردشتی برای مقابله با کرونا

روژان قادری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ فیسی بوک افزود: مبلغ تعهد شده توسط خیران این شهرستان برای تهیه اقلام بهداشتی و موردنیاز بخش ایزوله و کادر بیمارستان و تهیه لباس های حفاظتی هزینه می شود.

وی ادامه داد: هم اکنون اقلام بهداشتی کادر درمانی از جمله ماسک، مواد ضدعفونی کننده، دستکش، لباس و سایر موارد مورد نیاز در بیمارستان موجود است اما به دلیل اینکه این اقلام مصرف زیادی دارد، در آینده نزدیک این کمبود احساس خواهد شد.

قادری با اشاره به اینکه کمک های مردمی و خیران همچنان ادامه دارد، گفت: موقعیت کنونی بهترین فرصت برای کمک به کادر درمان بیمارستانی است تا بتوانند با آمادگی کامل در راستای مقابله با این بیماری اقدام کنند.

وی در خصوص آخرین شرایط بیماران کرونا در سردشت خاطرنشان کرد: تا به امروز پنج مورد مثبت ویروس کرونا در این شهرستان تایید شده که هم اکنون چهار نفر آنان در بخش ایزوله بیمارستان تحت مراقبت ویژه هستند و حال عمومی آنان نیز مطلوب است.

رییس شبکه بهداشت و درمان سردشت گفت: روز گذشته یک بیمار مبتلا به ویروس کرونا هم با تلاش شبانه روزی کادر درمانی این شهرستان ضمن بهبودی کامل از بیمارستان مرخص شد.

وی گفت: مشارکت مردم می تواند نقش مهمی در کاهش و پیشگیری از این بیماری داشته باشد از این رو انتظار داریم شهروندان در صورت نیاز جدی و ضروری از منازل خود خارج شوند.

به گزارش وبلاگ فیسی بوک بر اساس آخرین آمار، از ابتدای شیوع بیماری کرونا در استان 224 نفر به این بیماری مبتلا شده و از این تعداد 12 نفر تا به امروز فوت کرده اند که این آمار نشان دهنده ورود استان به شرایط قرمز در خصوص این بیماری است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کمک 1.7 میلیارد ریالی خیّران سردشتی برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کمک 1.7 میلیارد ریالی خیّران سردشتی برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید