تحریم های ظالمانه آمریکا از عوامل موثر در سوانح هوایی و زمینی است

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، یک عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد که تحریم های ضد حقوق بشری آمریکا، ناوگان هوایی، ریلی و دریایی کشور را تحت تاثیر قرار داده و سلامت و ایمنی مردم را به مخاطره می اندازد.

تحریم های ظالمانه آمریکا از عوامل موثر در سوانح هوایی و زمینی است

علیم یارمحمدی در گفت وگو با وبلاگ فیسی بوک با اشاره به تاثیر تحریم های آمریکا در سوانح هوایی و ریلی کشور خاطرنشان کرد: تحریم های ظالمانه آمریکا و ایادی آن دستگاه ها و زیرساخت های حمل و نقل هوایی، دریایی، ریلی و زمینی کشور را تحت تاثیر قرار داده است اما تاثیر آن در ناوگان هوایی کشور که صد در صد متعلق به خارج است پررنگ تر می باشد.

وی در ادامه اظهار کرد: تا قبل از تحریم ها قطعا هواپیماها از کشورهای مختلف تامین می شد، اما امروز با آنکه تاریخ مصرف برخی از قطعات به سرانجام رسیده است امکان تامین برخی از قطعات وجود ندارد. فرسوده شدن قطعات باعث می شود تا ایمنی پایین بیاید.

کننده مردم زاهدان در مجلس شرح داد: آمریکا می گوید که من با نظام ایران مشکل دارم اما با مردم آن مسئله ای ندارم اما تحریم های حداکثری آنان مستقیما تاثیر خود را بر زندگی مردم گذاشته و آنان را تحت فشار قرار داده است. امیدواریم آمریکایی ها هر چه زودتر به هوش بیایند و بفهمند که این یاست در قبال مردم ایران پاسخگو نیست.

وی در ادامه تاکید کرد: تحریم های آمریکا نقض شاخص حقوق بشر است؛ چرا که سلامت و جان مردم ایران را هدف قرار داده است. شرکت های هواپیمایی با وجو آن که تعهداتی برای تامین قطعات دارند آن را اجرا نمی کنند.

یارمحمدی در سرانجام خاطرنشان کرد: در ناوگان ریلی در چند سال اخیر اقدامات خوبی در داخل اجرا شده است و بیش از 90 درصد واگن ها در داخل تامین می شود. ان شاء الله در ناوگان هوایی نیز باید به این سمت حرکت کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تحریم های ظالمانه آمریکا از عوامل موثر در سوانح هوایی و زمینی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحریم های ظالمانه آمریکا از عوامل موثر در سوانح هوایی و زمینی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید