افزایش 15 درصدی مستمری مددجویان بهزیستی از مرداد

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، رئیس سازمان بهزیستی جزئیات افزایش مستمری مددجویان و مستمری بگیران این سازمان از مرداد ماه را گفت.

افزایش 15 درصدی مستمری مددجویان بهزیستی از مرداد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزار دانشجو، وحید قبادی دانا در جمع وبلاگ فیسی بوک در این باره اظهار کرد: با مساعدت سازمان برنامه و بودجه و هدفمندسازی یارانه ها در هفته دولت مبلغ مستمری پرداختی برای مددجویان سازمان بهزیستی از محل هدفمندی یارانه ها در ماه مرداد با افزایش 15 درصدی نسبت به قبل بر روی کارت بانکی مددجویان شارژ شد.

وی افزود: بر این اساس خانوار یک نفره مبلغ دریافتی شان از محل هدفمندی یارانه ها به عنوان مستمری از 108 به 125 هزار تومان، خانوار دونفره از 215 به 248 هزار تومان، خانوار سه نفره از 289 به 332 هزار تومان، خانوار چهار نفره از 384 به 442 هزار تومان و خانوار پنج نفره از 416 به 479 هزار تومان افزایش یافت و این مبلغ برای ماه مرداد بر روی کارت بانکی آن ها شارژ شد.

رئیس سازمان بهزیستی با بیان اینکه همچنین از محل اعتبارات سازمان بهزیستی هم مبالغی، ماهانه به مددجویان اختصاص می یابد گفت: بنابراین با احتساب مبالغی که از محل اعتبارات بهزیستی و از محل هدفمندی یارانه ها پرداخت می شود، حداقل عدد مستمری که خانوار های تحت پوشش دریافت می کنند برای خانوار یک نفره 188 هزار و 500 تومان و برای خانوار پنج نفره 599 هزار تومان خواهد بود.

قبادی دانا افزود: امیدواریم با تخصیص منابع از سوی سازمان برنامه بتوانیم مابه التفاوت افزایش مستمری را برای ماه های فروردین تا تیرماه در آینده نزدیک بپردازیم.

به گفته وی، این مبلغ از این پس در ماه های آینده نیز اعمال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افزایش 15 درصدی مستمری مددجویان بهزیستی از مرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 15 درصدی مستمری مددجویان بهزیستی از مرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید