ائتلاف سائرون: گزینه های زیادی برای جایگزینی عبدالمهدی داریم

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، یک عضو ارشد ائتلاف سائرون دولت عبدالمهدی را شکست خورده خواند و گفت که گزینه های جایگزینی زیادی وجود دارد.

ائتلاف سائرون: گزینه های زیادی برای جایگزینی عبدالمهدی داریم

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ فیسی بوک، محمدرضا آل حیدر عضو ارشد ائتلاف سائرون روز شنبه بر مواضع ائتلاف متبوعش که به سید مقتدی الصدر نزدیک است، در مورد برکناری نخست وزیر عراق تاکید نمود.

آل حیدر با بیان اینکه دولت شکست خورده و باید تغییر کند، اضافه کرد: گزینه های جایگزینی زیادی برای عبدالمهدی وجود دارد و همانطور که عبدالمهدی از سوی جریان های سیاسی برای تصدی سمت نخست وزیری معرفی شده بود، اکنون گزینه جایگزین وی نیز وجود دارد.

وی اضافه کرد: عبدالمهدی یک سال کامل است که نتوانسته برنامه های خود را اجرایی کند تا اینکه مردم اکنون به خیابان ها آمدند. بنابراین وی باید برکنار گردد و دولت جدیدی تشکیل گردد.

عضو ارشد ائتلاف سائرون گفت که سهم گرایی به دست مردم عراق به خاتمه رسیده است و بسیاری از امور تغییر پیدا نموده است.

وی خاطر نشان کرد، احزاب سیاسی در دولت جدید عراق نمی توانند هیچ وزیر یا شخص فاسدی را تحمیل نمایند.

مردم عراق ماه اکتبر در اعتراض به وضعیت بد مالی و معیشتی و وجود فساد در دولت دست به اعتراض زدند ولی با فرارسیدن ایام اربعین حسینی (ع)، اعتراض ها را به بعد از خاتمه اربعین (25 اکتبر: سوم آبان) موکول کردند. دور دوم این اعترا ض ها از آدینه دو هفته قبل شروع شده و همچنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ائتلاف سائرون: گزینه های زیادی برای جایگزینی عبدالمهدی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ائتلاف سائرون: گزینه های زیادی برای جایگزینی عبدالمهدی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید