یوونتوس برای محافظت از رونالدو، برنامه اردوی تابستانی اش را تغییر داد

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، بانوی پیر برای دور نگه داشتن ستاره پرتغالی اش از دردسرهای احتمالی، برنامه سفرهای تابستانی خود را برای اردوی پیش فصل تغییر داد.

یوونتوس برای محافظت از رونالدو، برنامه اردوی تابستانی اش را تغییر داد

به گزارش وبلاگ فیسی بوک و به نقل از نشریه نیویورک تایمز، باشگاه یوونتوس برخلاف سال های گذشته، سال جاری تور پیش فصل خود را در آمریکا برگزار نمی کند و اردوی آماده سازی اش را در آسیا برپا خواهد نمود.

با توجه به در جریان بودن فرآیند تحقیقات قضایی درباره کریستیانو رونالدو در مورد پرونده اتهام وی به تعرض به یک زن آمریکایی در سال 2009، این احتمال وجود دارد که رفتن رونالدو به آمریکا با پیگردهای قانونی احتمالی و حتی دستگیری وی همراه گردد از این رو باشگاه یوونتوس برای جلوگیری از رخ دادن این اتفاق برگزار نمایندگان تورنمنت محبت آمیز جام قهرمانان بین المللی یوونتوس را از تقویم بازی های این جام در آمریکا کنار گذاشته اند تا از بروز مسائل حقوقی احتمالی برای وی جلوگیری نمایند.

با وجود تأکید رونالدو بر بیگناهی اش و اینکه اتهامات نسبت داده شده به وی بی اساس است، بیانکونری قصد ندارد ریسک از دست دادن ستاره پرتغالی اش در اردوی پیش فصل را به جان بخرد و به همین دلیل برنامه خود را به کشورهای خاور دور از جمله چین و سنگاپور منتقل نموده است.

در همین حال یکی از سخنگویان باشگاه یوونتوس به نیویورک تایمز گفته است که دلیل برپایی اردوی پیش فصل یوونتوس در شرق اتفاقی عادی است و ربطی به ماجرای رونالدو ندارد چرا که یووه در سال های گذشته به اندازه کافی اردوهای پیش فصل خود را در آمریکا برگزار نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یوونتوس برای محافظت از رونالدو، برنامه اردوی تابستانی اش را تغییر داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوونتوس برای محافظت از رونالدو، برنامه اردوی تابستانی اش را تغییر داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید