پیش بینی مردم آمریکا، بردلی کوپر و ریس ویترسپون اسکار می گیرند

به گزارش وبلاگ فیسی بوک به نقل از گاردین، نتایج نظرسنجی ها از مردم آمریکا نشان می دهد بازیگران دو فیلم تک تیرانداز آمریکایی و وحشی بازیگران منتخب عموم برای دریافت جایزه بازیگری امسال اسکار هستند.

پیش بینی مردم آمریکا، بردلی کوپر و ریس ویترسپون اسکار می گیرند

بردلی کوپر که در درام جنگی تک تیرانداز آمریکایی به کارگردانی کلینت ایستوود در نقش کریس کایل تک تیرانداز آمریکایی در عراق بازی کرده، پیروز شده تا در نظرسنجی از میان آمریکایی ها 28 درصد آرا را به دست بیاورد. این تک تیرانداز بیشترین آمار کشتن در طول جنگ را در اختیار داشت.

در این نظرسنجی مایکل کیتون بازیگر فیلم برد من یا مرد پرنده ای 12 درصد آرا را کسب کرده است. او در نقش ستاره مشهوری سینما و برادوی ظاهر شده که دورانش گذشته است. ادی ردمین بازیگر بریتانیایی که در نقش استیون هاوکینگ و در فیلم تئوری همه چیز بازی درخشانی ارایه کرده تنها 5 درصد آرا را کسب کرده است.

در همین حال ریس ویترسپون برای بازی در فیلم وحشی به عنوان بازیگر زن شایسته 13 درصد آرا را کسب کرده است. او در این فیلم در نقش زنی ظاهر شده که تصمیم می گیرد تا با پیاده روی هزار مایلی در سواحل پاسیفیک به کشفی برای خودش دست بزند.

رزاموند پایک بازیگر فیلم دختر گم شده به کارگردانی دیوید فینچر دومین چهره محبوب مردم برای کسب جایزه بهترین بازیگر زن اسکار است و 12 درصد آرا را به دست آورده است.

جولین مور برای بازی در هنوز آلیس که از بیشترین شانس از نظر منتقدان برای دریافت این جایزه برخوردار است از نظر مردم شانسی به دست نیاورده است. او در نقش زنی ایفای نقش کرده که می داند مبتلا به آلزایمر است.

در این نظرسنجی که از سوی رویترز اجرا شده بیشتر پاسخ دهندگان نمی دانستند چه کسی باید این جایزه را دریافت کند. این گروه برای بازیگران مرد شامل 46 درصد و برای بازیگران زن نزدیک به 60 درصد آرا را تشکیل داده بودند.

با برپایی مراسم اسکار در تاریخ 22 فوریه همه از نتایج آکادمی باخبر خواهند شد.

این نظرسنجی که در میان نزدیک به هزار نفر برگزار شده بود فیلم تک تیرانداز آمریکایی را به عنوان بهترین فیلم با کسب 26 درصد آرا معرفی کرده است. این درام جنگی پیروز شده تا مردم زیادی را به سالن های سینماها بکشاند و پرفروش ترین فیلم ساخت 2014 در آمریکا و کانادا شناخته شده است.

دختر گم شده دومین فیلمی است که بیشترین تماشاچی را در سالن های سینما داشته و 18 درصد مردمی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند، آن را دیده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیش بینی مردم آمریکا، بردلی کوپر و ریس ویترسپون اسکار می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی مردم آمریکا، بردلی کوپر و ریس ویترسپون اسکار می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید