واکنش به یک فاجعه انسانی ، نام هزار کشته کرونا بر صفحه اول نیویورک تایمز

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، روزنامه معتبر نیویورک تایمز در شماره روز یکشنبه خود نام هزار قربانی بیماری کووید-19 را در آمریکا روی جلد خود ثبت و یک صفحه متفاوت خلق کرد.

واکنش به یک فاجعه انسانی ، نام هزار کشته کرونا بر صفحه اول نیویورک تایمز

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، در شرایطی که تعداد کشته های ویروس کرونا در آمریکا به رقم خیره کننده 100 هزار نزدیک می شود، امید همه مردم از سیاست های دانلد ترامپ در مهار کرونا ناامید شده است. رئیس جمهوری آمریکا هم با تاکید بر بازگشایی تدریجی کسب و کار و بهبودی اوضاع اقتصادی جامعه و مردم، در پی افزایش بخت پیروزی خود در انتخابات پاییز است.

در حالی که آمریکا با یک فاجعه تمام عیار انسانی و بدترین رکود اقتصادی یک قرن اخیر خود دست به گریبان است، مدیران روزنامه نیویورک تایمز با خلق کردن یک صفحه اول متفاوت به شرایط امروز ایالات متحده واکنش نشان دادند. در توضیح این جلد عجیب و ماندگار آمده است: اینها صرفا نام های یک فهرست نیستند. اینها ما هستیم.

اعداد به تنهایی نمی توانند میزان تاثیر کروناویروس را بر آمریکا نشان دهند. حالا می خواهد تعداد بیماران بهبودیافته باشد، شغل های از دست رفته یا زندگی های ناتمام مانده. حالا که کشور به رکورد 100 هزار مرگ ناشی از کرونا نزدیک شده، نیویورک تایمز نام و نشان 1000 قربانی را اینجا آورده است؛ یک درصد کشته ها.

منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش به یک فاجعه انسانی ، نام هزار کشته کرونا بر صفحه اول نیویورک تایمز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش به یک فاجعه انسانی ، نام هزار کشته کرونا بر صفحه اول نیویورک تایمز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید