مسائل محیط زیستی ری قابل برابری با یک استان کشور است

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: مسائل و مسائل حاد محیط زیستی و حجم فعالیت ها و وسعت کار در شهرستان ری با حداقل یک استان کشور برابری می کند.

مسائل محیط زیستی ری قابل برابری با یک استان کشور است

به گزارش وبلاگ فیسی بوک سعید محمودی در چهارمین بازدید خود از مجموعه محیط زیست استان، ظهر امروز از اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری بازدید کرد و گفت: بیشترین و بزرگترین سایت دفع پسماند کشور در حوزه شهرستان ری است.

وی با بیان اینکه درهر جا مسائل بر ما غلبه کرده و به بحران تبدیل شده، به دلیل حضور کمرنگمان بوده و کار به شکل جدی و اصولی انجام نشده است، اظهارکرد: حضور پررنگ و مؤثر کارشناسان و ماموران محیط زیست به طور مستمر در حوزه صنایع و در حوزه مناطق تحت مدیریت و طبیعت، باعث کاهش تخلفات می شود.

محمودی در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه اجرای قوانین و مقررات باید به شکل حداکثری و ویژه در اولویت برنامه ها باشد و هیچ کس از قانون مستثنی نیست، گفت: محیط زیست را با نگاه سیاسی نمی شود حفظ کرد و به جرأت می توان گفت نظارت دقیق و قانونی، تعصب نسبت به محیط زیست و دوری از هرگونه اغماض و چشم پوشی، راه دستیابی به محیط زیست سالم و پایدار است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه بسیاری از مسائل محیط زیستی تهران به شهر ری سرازیر می شود و به نوعی تهران از شهر ری بهره کشی می کند، اظهارکرد: بسیاری از صنایع آلاینده و صنوف مزاحم در شهر ری استقرار دارند و باید تا جای ممکن صنایع آلاینده را از این شهر دور کنیم.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، وی در خاتمه با تاکید بر اینکه اهمیت محیط زیست شهر ری کمتر از اهمیت موضوعات محیط زیستی تهران نیست، خاطر نشان کرد: ساختار محیط زیست شهرستان ری مطلوب نیست و باید تقویت شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مسائل محیط زیستی ری قابل برابری با یک استان کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل محیط زیستی ری قابل برابری با یک استان کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید