محوطه بهشت زهرا مرتب ضدعفونی می شود ، پوشش غسال ها در شرایط بحران کرونا چیست؟

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، عضو شورای شهر تهران گفت: گرچه قطعه خاصی در بهشت زهرا(س) برای فوت شدگان کرونا در نظر گرفته نشده ولی سعی شده تا نکات بهداشتی را رعایت کنند.

محوطه بهشت زهرا مرتب ضدعفونی می شود ، پوشش غسال ها در شرایط بحران کرونا چیست؟

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، شهربانو امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران با همراهی سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) از فرایند خدمات رسانی قسمت های مختلف مجتمع عروجیان به ویژه سالن های تطهیر بازدید کرد و از نزدیک در جریان اقدامات و دستورالعمل های بهداشتی این سازمان در مقابله با کرونا قرار گرفت.

امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در رابطه با بازدید از سازمان بهشت زهرا(س)، شرایط ایمنی کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) را در شرایط شیوع کرونا، خوب ارزیابی کرد و گفت: باید به کارکنان این سازمان به خصوص افرادی که از نزدیک درگیر فوتی های کرونایی هستند توجه ویژه نشان داد و از آنان قدردانی کرد.

او اضافه نمود: خوشبختانه تا این لحظه گزارشی از درگیری همکاران بهشت زهرا(س) به کرونا دست مان نرسیده و بدون هماهنگی به این سازمان سری زدم تا از نزدیک فرایند خدمات رسانی را بررسی کنم.

امانی شرح داد: به رغم اینکه وزارت بهداشت و ستاد فرماندهی کرونا باید به این سازمان توجه ویژه داشته باشد اما در واقع این سازمان با تلاش همکاران و تشکیل ستاد بحران و اجرای دستورالعمل های بهداشتی در همه سطوح و همه بخش ها با دقت زیاد به مقابله با این شرایط پرداخته است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه باید در سازمان بهشت زهرا(س) همه سطوح و همه بخش ها با دقت زیاد موارد بهداشتی را رعایت کنند، گفت: افراد زیادی در آنجا حضور داشتند که عزیزان شان را به دلایل غیر از بیماری کرونا از دست داده بودند و از لحظه تحویل جنازه ها تا تدفین بازدید به عمل آوردم. با خانواده ها صحبت کردم، دغدغه های خانواده ها که اغلب بهداشتی بود را شنیدم.

امانی گفت: به اورژانس بهشت زهرا(س) و سالن تطهیر بانوان رفتم. همچنین با آقایان تطهیرکننده مصاحبه کردم و از این مراکز بازدید به عمل آوردم. در واقع آنجا دیگر آخر خط است و خوشبختانه همکاری و گردش کار به صورت روان و مرتب انجام می شد.

او با بیان اینکه معمولاً افراد در روزهای سخت زندگی شان میزان رضایتمندی بالایی ندارد اما از میزان خدمات سازمان بهشت زهرا(س) رضایت داشتند، گفت: باید به کادر زحمتکش بهشت زهرا(س) نیز توجه ویژه ای کرد. گرچه همه توجه به سمت کادر بهداشت و درمان است و همه از این قشر زحمتکش تقدیر می کنند اما این روزها باید افرادی که در سازمان بهشت زهرا(س) خدمات ارائه می کند و در غم مردم شریک هستند را مورد توجه قرار داد و از آنان تقدیر کرد.

امانی ادامه داد: گفته می شود در هفته آینده، کشور مخصوصا تهران دوران پیک را می گذرانیم در نتیجه کار افرادی که در بهشت زهرا(س) فعالیت می کنند سخت تر می شود و امیدوارم همه دقت داشته باشند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به شرایط سازمان بهشت زهرا(س) شرح داد: افرادی که در غسالخانه بودند ماسک و لباس محفوظ داشتند و لازم می دانم مردم کمی به این اقشار توجه کنند.

او با بیان اینکه سازمان بهشت زهرا(س) سعی کرده تا رعایت استانداردها را داشته باشند و در حالت آماده است، اضافه نمود: خوشبختانه از همان روزهای اول، کادری که همراه فوتی های کرونا بودند همه موارد را رعایت کرده و در همه موارد تدبیر لازم را اندیشیده اند. گرچه قطعه خاصی در بهشت زهرا(س) برای فوت شدگان کرونا در نظر گرفته نشده ولی سعی شده تا نکات بهداشتی را رعایت کنند. برهمین اساس شیوع بیماری به حداقل رسیده و کل محوطه را مرتباً ضدعفونی می کنند.

منبع: همشهری آنلاین

به "محوطه بهشت زهرا مرتب ضدعفونی می شود ، پوشش غسال ها در شرایط بحران کرونا چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محوطه بهشت زهرا مرتب ضدعفونی می شود ، پوشش غسال ها در شرایط بحران کرونا چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید