ماجرای استفاده از گوشت الاغ در هتل 5 ستاره

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، رئیس اداره بهداشت مواد غذایی وزارت بهداشت درباره استفاده از گوشت الاغ در 4 هتل پنج ستاره مشهد شرح داد.

ماجرای استفاده از گوشت الاغ در هتل 5 ستاره

به گزارش خبرنگار مصرف گوشت الاغ در چهار هتل پنج ستاره مشهد، خبری که در فضای مجازی منتشر شده بود و واکنش های بسیاری به دنبال داشت.

دو روز پیش جلیلی، رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی خراسان رضوی خبر مصرف گوشت غیربهداشتی در 4 هتل پنج ستاره مشهد را تایید کرد.

به گفته جلیلی پنجم و ششم تیر سال جاری 2 تُن گوشت غیربهداشتی و فاسد از چهار باب هتل پنج ستاره در هسته مرکزی شهر مشهد کشف و ضبط شد.

رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی گفت: گزارش دامپزشکی تحت عنوان گزارش تقلب در کسب و کار به سازمان صنعت استان برای تنظیم فرم تخلف و ارائه گزارش آن به تعزیرات حکومتی برای رسیدگی و صدور رأی ارسال شده است.

تائید مصرف گوشت غیر بهداشتی در چهار هتل مشهد / چهار هتل 5 ستاره مشهد تعزیراتی شدند

رئیس اداره بهداشت مواد غذایی وزارت بهداشت در واکنش به این خبر گفت: در فضای مجازی مطالبی این چنینی بسیار منتشر می گردد و صحت و سقم آن را نمی توان رد یا تایید کرد؛ باید توجه داشت که بعضی افراد همواره به دنبال سودجویی هستند.

جلیلی گفت: احتمال استفاده از گوشت الاغ وجود دارد اما من خبری را می پذیرم که طی مراحل اداری به ما اعلام شده باشد و تا تأیید نهایی نگردد؛ من به عنوان مسئول این حوزه نمی توانم آن را تایید کنم.

وی توضیح داد: من موضوع را از گروه بهداشت محیط مشهد و سازمان دامپزشکی پیگیر شدم و آنها اعلام کردند که گوشت غیربهداشتی استفاده شده است.

جلیلی شرح داد: به گوشتی غیر بهداشتی می گوییم که در مکان نامناسب نگهداری شده و آلودگی میکروبی داشته باشد.

رئیس اداره بهداشت مواد غذایی وزارت بهداشت با بیان اینکه بازرسان بهداشتی مرتب انجام می گردد، گفت: فاش کردن نام هتل متخلف قبل از اعلام سیستمی و تأیید دستگاه قضایی، خلاف قانون است اما پس از تأیید دستگاه قضایی، نام هتل متخلف را اعلام خواهیم کرد.

غلامی در انتها تاکید نمود: هتل های پنج ستاره جزو مراکز حساس هستند و بر اساس تفاهم نامه ای که با سازمان بازرسی، سازمان گردشگری تعزیرات و سازمان دامپزشکی منعقد نموده ایم؛ تیم های بازرسی مشترک از مراکز حساس بازرسی می نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ماجرای استفاده از گوشت الاغ در هتل 5 ستاره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای استفاده از گوشت الاغ در هتل 5 ستاره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید