قره خانی: انگلیس هر چه زودتر نفتکش حامل سوخت ایران را آزاد کند، وگرنه ...

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر این که اقدام انگلیس در توقیف نفتکش حامل سوخت ایران تجاوز به حقوق ملت ایران است، گفت: اگر انگلیس به راهزنی دریایی خود ادامه دهد ایران نیز تصمیمات مهمی اتخاذ خواهد نمود.

قره خانی: انگلیس هر چه زودتر نفتکش حامل سوخت ایران را آزاد کند، وگرنه ...

اسدالله قره خانی در گفت وگو با وبلاگ فیسی بوک، با اشاره به ضرورت آزادسازی هر چه زودتر کشتی حامل سوخت ایرانی توسط انگلیس بیان نمود: اگر انگلیسی ها به دنبال این باشند که راهزنی دریایی خود را ادامه دهند قطعاً ما نیز تصمیماتی را خواهیم گرفت که یکی از آنها می تواند فعالیت های حقوقی در دعوای بین المللی و بحث دریافت خسارت باشد. اما هنوز به این مرحله نرسیده ایم.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز اقدام انگلیس یک تجاوز آشکار تلقی می گردد اگر آتش سوزی یا هر اتفاق دیگری برای نفتکش ما رخ می داد ما به بیمه مراجعه می کردیم و خسارت خود را می گرفتیم. اما اقدام انگلیس یک قلدری و راهزنی و تجاوز به حقوق ملت است.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس توضیح داد: از انگلیسی که خود را متعهد به برجام می داند انجام این رفتارها معنا ندارد مگر این که انگلیس مطیع آمریکا باشد و به نمایندگی از آمریکا چنین اقداماتی انجام دهد که بحث این موضوع جدا است.

قره خانی در انتها گفت: اقدام انگلیس به هیچ وجه قابل قبول نبوده و باید هر چه زودتر نفتکش حامل سوخت ایران را آزاد کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قره خانی: انگلیس هر چه زودتر نفتکش حامل سوخت ایران را آزاد کند، وگرنه ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قره خانی: انگلیس هر چه زودتر نفتکش حامل سوخت ایران را آزاد کند، وگرنه ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید