راه اندازی 5 گرمخانه فرامنطقه ای در اطراف تهران

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از راه اندازی 5 گرمخانه فرامنطقه ای در پایتخت بر اساس مصوبه شورای شهر خبر داد.

راه اندازی 5 گرمخانه فرامنطقه ای در اطراف تهران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ فیسی بوک، سید مالک حسینی سرپرست سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران درباره راه اندازی گرمخانه فرامنطقه ای در اطراف پایتخت گفت: بر اساس مصوبه شورای شهر تهران 5 گرمخانه در 5 پهنه تهران به صورت فرامنطقه ای باید راه اندازی شود که احداث 2 مورد از این گرمخانه ها در سال جاری در دستور کار قرار گرفته که یکی از این گرمخانه ها برای زنان و دیگری مربوط به مردان خواهد بود.

وی افزود: گرمخانه های جدید بر اساس تجارب قبلی ساخته و همه ملزومات یک گرمخانه استاندارد را دارا خواهد بود.

سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اینکه گرمخانه های موجود در پایتخت بیشتراً ملکی است که با تغییر کاربری تبدیل به گرمخانه شده، گفت: درباره سیستم سرمایش، گرمایش و موضوعات بهداشتی در این خانه ها با چالش همراه بوده ایم، ولی خوشبختانه اقدامات موثری جهت کمک به آسیب دیدگان انجام گرفته است.

مالک حسینی با اشاره به اینکه به طور مثال گرمخانه منطقه 15 یا گرمخانه خاوران که در حال حاضر بزرگ ترین گرمخانه در پایتخت محسوب می شود در قدیم چاپخانه همشهری بوده است، گفت: در حال حاضر بیشتر گرمخانه های پایتخت عمر بالای 30 سال دارند.

وی در انتها خاطر نشان کرد: خوشبختانه علیرغم وقوع زمین لرزه 5.1 دهم ریشتری اخیر پایتخت هیچکدام از مددجویان گرمخانه ها دچار آسیب نشده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "راه اندازی 5 گرمخانه فرامنطقه ای در اطراف تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی 5 گرمخانه فرامنطقه ای در اطراف تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید