جلسه ویژه در سازمان لیگ ، احتمال لغو دیدارهای لیگ برتر قوت گرفت

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، مسئولان سازمان لیگ برای آنالیز شرایط حساس ناشی از شیوع ویروس کرونا شب گذشته تشکیل جلسه دادند.

جلسه ویژه در سازمان لیگ ، احتمال لغو دیدارهای لیگ برتر قوت گرفت

به گزارش وبلاگ فیسی بوک و به نقل از وبلاگ فیسی بوک، همزمان با شیوع ویروس کرونا در روزهای اخیر، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ایران به تبعیت از تصمیم کمیته پیشگیری و مقابله با این ویروس در ورزش اقدام به برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران و لیگ دسته اول بدون تماشاگر کردند.

تصمیمی که با اعتراض بسیاری از بازیکنان، مربیان و باشگاه ها همراه شده و آنها اعتقاد دارند برای حفظ سلامتی شان باید بازی ها لغو گردد.

برهمین اساس شب گذشته جلسه ویژه ای در محل سازمان لیگ با حضور مسئولان امر برگزار برای آنالیز شرایط حساس فعلی برگزار گردید و مباحثی درباره لغو بازی ها از هفته آینده مطرح شد. گفته می گردد به احتمال فراوان پس از اتمام دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر و هفته بیست و ششم لیگ یک شاهد لغو ادامه بازی های این 2 لیگ خواهیم بود.

دیروز محمد صادق درودگر و منصور قنبرزاده، 2 عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ با ارسال نامه ای به حیدر بهاروند خواهان لغو بازی ها در تمام سطوح و رده های سنی شدند. ضمن اینکه ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون هم گفت اعتقاد دارد می توان بازی ها را لغو کرد اما تا به امروز چنین دستوری از سوی مقام های ذی صلاح ارسال نشده است.

  • فوتبال ایتالیا زیرسایه کرونا | 5 بازی بدون تماشاگر برگزار می گردد
  • در گذشت بانوی فوتسالیست قمی تکذیب شد
  • عکس /مبارزه با کرونا در استادیوم آزادی
منبع: همشهری آنلاین

به "جلسه ویژه در سازمان لیگ ، احتمال لغو دیدارهای لیگ برتر قوت گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه ویژه در سازمان لیگ ، احتمال لغو دیدارهای لیگ برتر قوت گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید