ترابیان: جدیتی در فدراسیون فوتبال برای صدور رأی نهایی نمی بینم، به صالحی و کمیته استیناف اطمینان زیادی دارم

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، عباس ترابیان، رئیس پیشین کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اعتقاد دارد فدراسیون فوتبال برای صدور رأی نهایی در پرونده او، جدیتی ندارد.

ترابیان: جدیتی در فدراسیون فوتبال برای صدور رأی نهایی نمی بینم، به صالحی و کمیته استیناف اطمینان زیادی دارم

عباس ترابیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ فیسی بوک، درباره طی شدن حدود سه ماه از اعتراض او به محکومیتش به کمیته استیناف فدراسیون فوتبال و عدم اعلام رأی نهایی این پرونده گفت: کمیته استیناف مشغول آنالیز این پرونده است. صحبت هایی با صالحی (رئیس کمیته استیناف) داشتیم که با اطمینان زیادی که نسبت به او و همکارانش دارم، صبر می کنیم تا تکلیف پرونده معین گردد.

قرار دادن حکم بدوی کمیته اخلاق در اختیار رسانه ها، تخلفی علنی است.، وی ضمن بیان این جمله به وبلاگ فیسی بوک گفت: این رسانه ها بعضاً از فساد صحبت کردند که تحمل این نام ممکن نیست. در پرونده هم صحبتی درباره فساد نیست. همچنین در دادنامه ای که داده اند، گفتند که رونوشت این حکم باید به فیفا و AFC ارسال گردد، اما تا زمانی که حکم پرونده قطعی نشده است، نباید این کار انجام گردد.

رئیس پیشین کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی درباره به درازا کشیدن زمان صدور رأی نهایی توضیح داد: می گویند باید استعلام ها را بگیرند تا همه چیز روشن گردد. در این پرونده، حکم پلیس فتا موجود است که مطابق این گزارش، تقلبِ بدون قید و شرط از طرف مقابل اتفاق افتاده و رد مال انجام نشده است. این موضوع ثابت شده است. ما این موضوع و مسائل جانبی را پاسخ دادیم، اما نمی دانم مسئله دیگری در میان است یا خیر. با این حال جدیتی از طرف فدراسیون فوتبال برای صدور حکم نهایی نمی بینم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ترابیان: جدیتی در فدراسیون فوتبال برای صدور رأی نهایی نمی بینم، به صالحی و کمیته استیناف اطمینان زیادی دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترابیان: جدیتی در فدراسیون فوتبال برای صدور رأی نهایی نمی بینم، به صالحی و کمیته استیناف اطمینان زیادی دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید