افزایش رقبای جمهوری خواه ترامپ در انتخابات 2020، فرماندار سابق کارولینای جنوبی اعلام نامزدی کرد

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، با اعلام نامزدی فرماندار سابق ایالت کارولینای جنوبی برای انتخابات درون حزبی جمهوری خواستار به منظور معین نامزد نهایی این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 تعداد رقبای جمهوری خواه ترامپ به سه نفر افزایش یافت.

افزایش رقبای جمهوری خواه ترامپ در انتخابات 2020، فرماندار سابق کارولینای جنوبی اعلام نامزدی کرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ فیسی بوک، مارک سانفورد فرماندار سابق ایالات کارولینای جنوبی که به مدت شش سال نیز به عنوان نماینده این ایالت در کنگره آمریکا حضور داشته است، روز یکشنبه در مصاحبه با شبکه خبری فاکس نیوز نامزدی خود برای شرکت در انتخابات داخلی حزب جمهوری خواه که به منظور مشخص نامزد نهایی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری 2020 برگزار می گردد را اعلام نمود.

مارک سانفورد که از منتقدان جدی دولت ترامپ به شمار می رود و سیاست های ترامپ را عامل افزایش بدهی و کسری بودجه دولت می داند، پس از بیل ولد فرماندار ایالت ماساچوست و جو والش نماینده سابق ایالت ایلینوی، سومین سیاستمدار جمهوری خواهی است که برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات درون حزبی جمهوری خواستار اعلام نامزدی می نماید.

با وجود اعلام نامزدی این سه سیاستمدار جمهوری خواه، نظرسنجی ها نشان می دهند که دونالد ترامپ در بین طرفداران حزب جمهوری خواه از مقبولیت مناسبی برخودار است و به احتمال قریب به یقین نامزد نهایی این حزب برای انتخابات 2020 خواهد بود. با این حال، ترامپ در مقایسه با بعضی نامزدهای احتمالی حزب دموکرات از جمله جو بایدن و کامالا هریس محبوبیت کمتری در نظرسنجی ها داشته و به همین دلیل نمی تواند از همین حالا خود را برنده انتخابات ریاست جمهوری 2020 بداند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "افزایش رقبای جمهوری خواه ترامپ در انتخابات 2020، فرماندار سابق کارولینای جنوبی اعلام نامزدی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش رقبای جمهوری خواه ترامپ در انتخابات 2020، فرماندار سابق کارولینای جنوبی اعلام نامزدی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید