1000 اسکیت باز کرمانشاهی چشم انتظار احداث پیست 15 خرداد

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، رئیس هیات اسکیت استان کرمانشاه گفت: با گذشت یکسال از شروع عملیات احداث پیست اسکیت سرعت استان، این پروژه به دلیل عدم تامین به موقع اعتبار هنوز 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

1000 اسکیت باز کرمانشاهی چشم انتظار احداث پیست 15 خرداد

به گزارش وبلاگ فیسی بوک به نقل از ایسنا، سامان شیرزادی، با اشاره به توقف 8 ماهه پروژه پیست روباز مجموعه ورزشی 15 خرداد استان کرمانشاه، اظهارکرد: عملیات احداث پیست اسکیت سرعت کرمانشاه اوایل سال گذشته در این مجموعه شروع شد و قرار براین بود طی چند ماه به بهره برداری برسد.

وی توضیح داد: این پروژه از اواخر تابستان سال گذشته به دلیل نبود اعتبار متوقف شده و تا به امروز هم اعتباری برای تکمیل آن تخصیص پیدا ننموده است.

رئیس هیات اسکیت استان کرمانشاه با اشاره به پیشرفت 40 درصدی پروژه و صرف 300 میلیون تومان اعتبار برای آن، مطرح نمود: برای اتمام این پروژه به حدود یک میلیارد تومان اعتبار دیگر احتیاج داشتیم که زمستان گذشته این میزان اعتبار اختصاص یافت، اما هنوز تخصیص نیافته است.

وی تأکید کرد: پیگیری های زیادی را به وسیله اداره کل ورزش و جوانان استان انجام دادیم تا بتوانیم این اعتبار را بگیریم، اما آن ها نیز عنوان می نمایند که سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان این اعتبار را تخصیص نداده است.

شیرزادی افزود: طی ماه های گذشته تمام وقت و انرژی خود را صرف پیگیری اخذ اعتبار برای این پروژه نموده ام، اما هنوز نتیجه ای نگرفته ایم. از سوی دیگر با توجه به تورمی که ظرف هشت ماه گذشته داشته ایم، بنظر می رسد دیگر یک میلیارد تومان هم برای اتمام پروژه کافی نباشد.

وی مطرح نمود: بیش از هزار ورزشکار اسکیت کرمانشاه چشم انتظار افتتاح این پروژه هستند، درحال حاضر فضایی برای تمرین ورزشکاران این رشته نداریم و بیشتر در جاده ها و خیابان ها و پارک ها تمرین می نمایند که بسیار خطرآفرین است.

رئیس هیات اسکیت کرمانشاه در ادامه از برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات اسکیت ماراتن قهرمانی کشور در کرمانشاه خبرداد و گفت: با توجه به اینکه این مسابقه در تقویم اسکیت کشور ثبت شده، مرداد سال جاری هم ششمین دوره آن را در بلوار تاق بستان برگزار خواهیم کرد.

همچنان در هیات اسکیت کرمانشاه می مانم

وی در ادامه به انتصابش به عنوان رئیس کمیته انضباطی فدراسیون اسکیت هم اشاره نمود و گفت: انتصابم در این سمت تداخلی با فعالیت هایم در اسکیت کرمانشاه ندارد و کماکان به فعالیتم در استان ادامه می دهم.

شیرزادی افزود: تنها برای حضور در جلسات و رسیدگی به پرونده های انضباطی به تهران می روم تا لطمه ای به اسکیت کرمانشاه وارد نشود.

وی اعلام نمود: حضورم در فدراسیون یاری زیادی به رشد اسکیت کرمانشاه و آوردن امکانات برای آن می نماید و این حضور یک امتیاز بسیار خوب برای اسکیت استان بشمار می رود.

منبع: همشهری آنلاین

به "1000 اسکیت باز کرمانشاهی چشم انتظار احداث پیست 15 خرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1000 اسکیت باز کرمانشاهی چشم انتظار احداث پیست 15 خرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید