گزارشگر فوتبال: به خاطر عادل ممنوع الفعالیت نشدم

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، من نخستین بار است که چنین مسأله ای را می شنوم. مدتی است به سفر رفته ام و نمی دانم چرا چنین شایعه ای ایجاد شده است. الان که با شما صحبت می کنم به تهران برگشتم و چنین موضوعی به هیچ عنوان صحت ندارد.

گزارشگر فوتبال: به خاطر عادل ممنوع الفعالیت نشدم

به نظر می رسد غیبت دو هفته ای احمدی باعث شده شایعاتی درباره او پیش بیاید اما حالا با بازگشت این گزارشگر مطرح به طور کامل چنین موضوعی از بین می رود.

به گزارش ایسنا، روزنامه شهروند نوشت: محمدرضا احمدی، گزارشگر باتجربه و باسابقه تلویزیون مدت هاست صدایش روی بازی های فوتبال شنیده نشده است. آخرین بار او بازی ایران و کامبوج را گزارش کرد و حالا مدت هاست از گزارشگری دور مانده است. در روزهایی که تلویزیون واقعا با بحران گزارشگر روبرو شده و کار به جایی رسیده که بعضا صدای گزارشگران استانی روی مسابقات خارجی شنیده می گردد، فعلا از محمدرضا احمدی هم خبری نیست تا شایعه ای عجیب درباره اش ایجاد گردد. وقتی در بازی ایران و کامبوج گروهی از تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی آغاز به تشویق عادل فردوسی پور کردند، احمدی لحظاتی ساکت شد و این صدا به وضوح به مردم رسید. از آن روز به بعد فعالیت های احمدی که فعلا استانداردترین گزارشگر موجود سازمان است، محدود شد، تا به طور جدی شایعه ممنوع الفعالیتی اش به گوش برسد. البته احمدی در این مدت یک بازی خارجی گزارش نموده، اما فعلا صدای او در مسابقات داخلی و لیگ برتر، همچنین دیدارهای خارجی غایب بوده است. برای پیگیری این مسأله با این گزارشگر باسابقه تماس گرفتیم.

احمدی به خبرنگار شهروند گفت: من نخستین بار است که چنین مسأله ای را می شنوم. مدتی است به سفر رفته ام و نمی دانم چرا چنین شایعه ای ایجاد شده است. الان که با شما صحبت می کنم به تهران برگشتم و چنین موضوعی به هیچ عنوان صحت ندارد.

از احمدی پرسیدیم چرا هیچ بازی ای را در این مدت گزارش ننموده که او پاسخ داد: تعداد بازی های برگزارشده زیاد نبود و با صلاح دید تلویزیون این رخ داده است. الان هم نگران نباشید. فردا (امروز) بازی چلسی و منچستریونایتد را در جام اتحادیه انگلیس گزارش می کنم تا همه خیال شان راحت گردد.

به نظر می رسد غیبت دو هفته ای احمدی باعث شده چنین شایعاتی درباره او پیش بیاید اما حالا با بازگشت این گزارشگر مطرح به طور کامل چنین موضوعی از بین می رود.

منبع: عصر ایران

به "گزارشگر فوتبال: به خاطر عادل ممنوع الفعالیت نشدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارشگر فوتبال: به خاطر عادل ممنوع الفعالیت نشدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید