پارسایی: به خاطر فشار مافیای خودرو از سلامت مردم عدول نکنیم

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با انتقاد از موافقت با حذف الزام به نصب فیلتر دوده از سوی ایران خودرو دیزل، گفت که نباید به خاطر فشار مافیای خودرو از سلامت مردم عدول کرد.

پارسایی: به خاطر فشار مافیای خودرو از سلامت مردم عدول نکنیم

بهرام پارسایی در گفت وگو با وبلاگ فیسی بوک با اشاره به نامه منتشره از سوی ایران خودرو دیزل به معاون اول رئیس جمهور در مورد حذف الزام نصب فیلتر دوده، اظهار کرد: درخواست ایران خودرو دیزل برای موافقت با پیشنهاد حذف الزام نصب فیلتر دوده به بهانه تحریم ها علیه ایران در حالی است که 6 سال از فرصتی که با خودروسازها داده شده می گذرد و ما تنها یک سال و نیم است که درگیر تحریم شدیم.

وی اضافه نمود: آنها به جای این نامه گستاخانه و سوء استفاده از فضای تحریم باید بگویند در این 6 سال چه کردند؛ به نظر می رسد اراده ای برای به روز کردن صنعت خودرو نیست و دلیلش هم فضای انحصاری است که بر صنعت خودرو حاکم شده است.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه خودروسازان باید جوابگوی عملکرد خود باشند، گفت: قرار نیست هر چه فراوری می گردد به قیمت جان مردم باشد، این بازی با سلامت و جان مردم است. این کار به چه قیمتی انجام می گردد؟

پارسایی با تاکید بر اینکه نباید به خاطر فشار مافیای خودرو از سلامتی و زندگی مردم و مسائل زیست محیطی عدول کرد، یادآور شد: قوه قضاییه اگر بخواهد به این موضوع ورود کند باید مدیرانی که در 6 سال فرصت داشتند و این فرصت را از دست دادند محاکمه کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پارسایی: به خاطر فشار مافیای خودرو از سلامت مردم عدول نکنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارسایی: به خاطر فشار مافیای خودرو از سلامت مردم عدول نکنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید