واکنش نبی به نامه تهدیدآمیز AFC: سوء برداشت است، حل می شود

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، کنفدراسیون در این نامه ها موضع گیری ای له یا علیه شخص خاصی وجود نداشته و تنها ایراد شکلی به تشریفات و رویه اداری عنوان کرده که اینگونه موارد در تعامل فدراسیون فوتبال با یک نهاد بالادستی مثل کنفدراسیون کاملا طبیعی و مرسوم است.

واکنش نبی به نامه تهدیدآمیز AFC: سوء برداشت است، حل می شود

سرپرست دبیرکلی فدراسیون در واکنش به ایمیل اخیر AFC مبنی بر به رسمیت نشناختن او به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران گفت: اختلاف نظر یا هرگونه سوء برداشتی که در مکاتبات دو جانبه فدراسیون و کنفدراسیون فوتبال آسیا مطرح شده قطعا حل می گردد.

به گزارش فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی با اشاره به نامه AFC و وارد کردن اشکال به انتخاب او به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران اظهار کرد: فدراسیون فوتبال ایران همیشه تعامل و ارتباط نزدیکی با کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته و مبادله نامه یا ایمیل ها درباره تشریفات و سازوکار اداری امری کاملا عادی در این ارتباط است اما متاسفانه سوء رفتارهایی در داخل کشور اجرا شده و افرادی با مقاصد خاص، منافع و موقعیت فوتبال کشور را در نظر نمی گیرند.

وی اضافه کرد: بنده با سابقه حدود هشت سال دبیرکلی در فدراسیون و همچنین ارتباطات و کرسی هایی که در AFC داشته ام بارها شاهد اختلاف نظر و برداشت های متفاوت قانونی درباره موضوعات گوناگون بوده ام اما تاسف برانگیز است که در چنین مساله ای شاهد انعکاس جزئی ترین مکاتبات AFC و فدراسیون فوتبال هستیم. این اتفاق تلخی است که موجب شده در مذاکرات و مکاتبات بین المللی فدراسیون فوتبال ایران روبرو با حاشیه و رفتارهای غیر معمول و نادرست گردد.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون اضافه کرد: کنفدراسیون در این نامه ها موضع گیری ای له یا علیه شخص خاصی وجود نداشته و تنها ایراد شکلی به تشریفات و رویه اداری عنوان کرده که اینگونه موارد در تعامل فدراسیون فوتبال با یک نهاد بالادستی مثل کنفدراسیون کاملا طبیعی و مرسوم است. در عین حال متاسفانه باید بگوییم از داخل کشور بی تقوایی هایی اجرا شده و در راستای منافع فردی اطلاعات نادرستی منتقل شده است.

نبی همچنین اضافه کرد: حضور و فعالیت هر ایرانی در بخش ها و کمیته های مختلف AFC باعث افتخار است و ما هم ارتباط بسیار خوبی با کمیته های مختلف کنفدراسیون از جمله دپارتمان فدراسیون های عضو AFC داشته و داریم. در این موضوع هم فدراسیون طبق مقررات و ضوابط اساس نامه عمل کرده است. با این وجود از رسانه ها درخواست می کنیم با توجه به حساسیت موضوع با در نظر دریافت مصالح و منافع فوتبال کشور مثل همیشه در این راستا هوشمندانه عمل کنند.

منبع: عصر ایران

به "واکنش نبی به نامه تهدیدآمیز AFC: سوء برداشت است، حل می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش نبی به نامه تهدیدآمیز AFC: سوء برداشت است، حل می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید