واکنش حبیب به احتمال رویارویی با مک گرگور: علاقه ای به مبارزه دوباره با این ابله ندارم!

حبیب نورماگمدوف بر بی میلی خود برای انجام یک مبارزه دیگر با رقیب ایرلندی اش تأکید کرد.

واکنش حبیب به احتمال رویارویی با مک گرگور: علاقه ای به مبارزه دوباره با این ابله ندارم!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه آ اِس اسپانیا، علی عبدالعزیز مربی حبیب نورماگمدوف قهرمان دسته سبک وزن UFC در گفت و گو با شبکه TMZ از دریافت چند پیشنهاد برای مبارزه این ورزشکار روس با کانر مک گرگور ایرلندی یا فلوید می ودر، قهرمان بوکس سبک وزن جهان در خاک عربستان سعودی خبر داده که رقم آنها به 100 میلیون یورو می رسد اما به نظر می سد که خود حبیب تمایلی به انجام مبارزه مجدد با مک گرگور ندارد.

حبیب در مبارزه اول خود با مک گرگور در ماه اکتبر سال 2018 به آسانی حریف ایرلندی اش را شکست داد و ضربه فنی کرد و از همان زمان بحث احتمال یک مبارزه دیگر میان این دو نفر شکل گرفت. چندی پیش حتی پدر حبیب در یک مصاحبه خاطرنشان کرد؛ در صورتی که پول خوبی بابت این مبارزه به فرزندش پرداخت شود - رقمی نزدیک به 100 میلیون یورو - او حاضر خواهد شد دوباره با مک گرگور مبارزه کند.

حالا طبق گزارش شبکه Sport24 حتی چنین پیشنهادی به حبیب نتوانسته او را برای انجام مبارزه ای دیگر با مک گرگور 31 ساله ترغیب کند.

این سایت به نقل از حبیب نوشته است: من علاقه ای برای انجام یک مبارزه مجدد با مک گرگور ندارم. اگر 100 میلیون دلار پیشنهاد کنند؟ ورزش های فراوانی هستند که شما می توانید چنین رقمی را در آن سرمایه گذاری کنید. علاوه بر این چرا من برای دوباره شکست دادن این ابله باید 100 میلیون یورو بخواهم؟

به نظر می رسد که مک گرگور و دانا وایت، رئیس سازمان UFC تنها افرادی هستند که به مبارزه مجدد میان مک گرگور و حبیب راغب هستند اما ورزشکار روس هنوز تمایلی به انجام این مبارزه ندارد.

مبارزه بعدی حبیب 18 آوریل ساری جاری مقابل تونی فرگوسن است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش حبیب به احتمال رویارویی با مک گرگور: علاقه ای به مبارزه دوباره با این ابله ندارم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش حبیب به احتمال رویارویی با مک گرگور: علاقه ای به مبارزه دوباره با این ابله ندارم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید