نشست تخصصی کمیته ملی المپیک با فدراسیون قایقرانی برگزار گردید

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، در ادامه برگزاری نشست های تخصصی کمیته ملی المپیک با فدراسیون های اعزامی به بازی های المپیک توکیو، صبح امروز این نشست با حضور مسئولان وزارت ورزش،کمیته ملی المپیک و فدراسیون قایقرانی برگزار گردید.

نشست تخصصی کمیته ملی المپیک با فدراسیون قایقرانی برگزار گردید

به گزارش وبلاگ فیسی بوک و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در ابتدای این نشست سجادی سرپرست کاروان اعزامی به بازی های المپیک توکیو ضمن آرزوی موفقیت برای فدراسیون قایقرانی در رقابت های کسب سهمیه المپیک ابراز داشت: بدون تردید فدراسیون های برنامه محور در دراز مدت بهتر عمل می نمایند و قطعا با برنامه هایی که مسئولان و مربیان رشته های مختلف فدراسیون قایقرانی دارند شاهد کسب سهمیه های خوبی در این رشته خواهیم بود.

همچنین پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی نیز ضمن آرزوی موفقیت برای مربیان و ملی پوشان عنوان داشت: مرکز نظارت یار و یاور تیم های ملی بوده و از کوشش های مسئولان، مربیان و قهرمانان جهت حضور در رقابت های کسب سهیمه اطلاع داشته و بخوبی جهت افزایش حمایت های لازم، نتایج این عزیزان را رصد می نماید.

سپس علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی به ارائه گزارشی در مورد روند آماده سازی تیم های ملی قایقرانی طی 6 ماه گذشته پرداخته و عنوان داشت تا سرانجام اردیبهشت ماه کلید برنامه های آماده سازی رشته های مختلف در بخش های بانوان و آقایان را به ستاد ارائه خواهیم کرد.

در ادامه هر کدام از مربیان تیم های ملی مختلف قایقرانی به ارائه روند آماده سازی تیم های ملی خود و نیازهای خود برای حضور قدرتمندانه در رقابت های کسب سهمیه پرداختند.

در این نشست سجادی سرپرست کاروان، علیرضا رجبی مشاور عضو هیئت اجرایی، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی؛ رغبتی نماینده وزارت ورزش و سهرابیان، ملکی، اقلیمی، مجللی و مراد خانی کادر فنی تیم های ملی کانو، کایاک،اسلالوم، بادبانی و رویینگ حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نشست تخصصی کمیته ملی المپیک با فدراسیون قایقرانی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست تخصصی کمیته ملی المپیک با فدراسیون قایقرانی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید