مربی سپیدرود: پنالتی گل می شد به بازی بر می گشتیم، نیمه دوم را از پرسپولیس بردیم!

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، محسن نصر، مربی تیم فوتبال سپید رود گفت: ما نیمه مربیان را از پرسپولیس بردیم و اگر پنالتی غلامی گل می شد چه بسا نتیجه خیلی فرق می کرد.

مربی سپیدرود: پنالتی گل می شد به بازی بر می گشتیم، نیمه دوم را از پرسپولیس بردیم!

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ فیسی بوک، محسن نصر، مربی تیم فوتبال سپیدرود بعد از شکست 3 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس در جمع وبلاگ فیسی بوک گفت: اعتقاد من این است که چنانچه پنالتی محمد غلامی به گل تبدیل می شد با توجه به خستگی بازیکنان پرسپولیس به خاطر بازی سنگینی که در آسیا داشتند، نتیجه بازی طور دیگری رقم می خورد.

وی با بیان اینکه تیمش در حال پوست اندازی است، مطرح کرد: کادر جدید احتیاج به زمان دارد تا تفکراتش را در این تیم پیاده کند. پرسپولیس فینالیست آسیاست و اگر سه بازیکن این تیم در اختیار ما بودند خیلی شرایط فرق می کرد. به هرحال ما امروز در نیمه اول عملکرد خوبی نداشتیم و بین دو نیمه به بازیکنان گفتیم شما نتیجه را واگذار نموده اید و در نیمه دوم تمام کوشش خود را بکنید تا حداقل شرایط تغییر کند و اتفاقاً همین موضوع پیش آمد و دیدید که ما بهتر از پرسپولیس بازی کردیم و یک گل هم زدیم، بدون این که گلی دریافت کنیم. در واقع نیمه مربیان را بردیم و نشان دادیم که می توانیم بهتر از این باشیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود در پاسخ به این پرسش که آیا کادر جدید سپیدرود فقط روی مسائل روحی و روانی با بازیکنان این تیم کار نموده است یا نه، خاطر نشان کرد: ما غیر از مسائل روحی و روانی روی نقاط فنی هم کار کردیم، ضمن اینکه بالا بردن توان بدنی تیم هم به همین دلیل بود. سعی کردیم به جوان تر ها بیشتر بها دهیم، اتفاقی که در بازی امروز رخ داد و بازیکن جوانی مثل بلبلی خیلی خوب خودش را نشان داد. او با تأثیرگذاری در بازی به هم تیمی هایش نشان داد که می گردد از این دفاع پرسپولیس هم گذشت و دیدید در ادامه بازیکنان به خودباوری رسیدند. ما جوان های دیگری هم داریم که در بازی های آینده به آنها نیز میدان خواهیم داد. اگر چه بازیکنی مثل بلبلی باید بداند امروز اولین قدم از هزار قدمی که پیش رو دارد را برداشته است و هرگز نباید مغرور گردد.

محسن نصر درباره بازی آینده تیمش مقابل پیکان که بسیار برای تیم سپیدرود حیاتی است، توضیح داد: ما همه بازی های خانگی آینده خود را باید ببریم. قطعاً یک برد مقابل پیکان می تواند تیم را به خودباوری خوبی برساند. اگر نتوانیم چنین بازی را ببریم قطعاً در آینده به مشکل خواهیم خورد. برای اینکه در لیگ برتر بمانیم باید بازی های داخل خانه را با پیروزی پشت سر گذاشته و در خارج از خانه نیز حداقل امتیاز را بگیریم. ماندن مان غیرممکن نیست، اما کار بسیار سخت است. من فکر می کنم در چهار هفته پایانی همه چیز تعیین خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مربی سپیدرود: پنالتی گل می شد به بازی بر می گشتیم، نیمه دوم را از پرسپولیس بردیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی سپیدرود: پنالتی گل می شد به بازی بر می گشتیم، نیمه دوم را از پرسپولیس بردیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید