انصار ی فرد: بعضی ها دوست ندارند پرسپولیس قهرمان گردد ، حمایت از استقلال؟ کالدرون نظر خودش را گفته است

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی دانم کالدرون بر چه اساسی آن صحبت ها را در نشست خبری قبل از شهرآورد انجام داد، اما او نظر شخصی خودش را گفته است.

انصار ی فرد: بعضی ها دوست ندارند پرسپولیس قهرمان گردد ، حمایت از استقلال؟ کالدرون نظر خودش را گفته است

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ فیسی بوک، محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اتفاقاتی که در دربی افتاد، گفت: بازیکنان پرسپولیس شئونات را رعایت کردند، همه بازیکنان ما زحمت خود را کشیدند فکر می کنم آسیبی که به بازیکنان ما زده شد، نسبت به سنگی که به کنعانی زادگان زدند بیشتر بود.

وی درباره اینکه بازیکنی که برای پرسپولیس گل زنی کرد شماره 16 بود شما هم این پیراهن را بر تن می کردید، گفت: خدا عیدی خوبی به ما داد، مهمتر از تولد من گلزنی بازیکن جوانی مثل عبدی بود، شب قبل از دربی نزد بازیکنان رفتم، عبدی کنار علیپور نشسته بود برای اولین بار بود که با او برخورد می کردم علیپور به من گفت آقای انصاری فرد عبدی بچه محل ماست هوای او را داشته باشید. خوشحالم که بازیکن جوانی در دربی گلزنی کرد. این بازیکن تا دو سه سال پیش طرفدار بود که حالا در این سن و سال گلزنی می نماید او هنوز محصل است.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد اینکه چرا شما به استادیوم نرفتید، گفت: متأسفانه در بحث توزیع بلیت حق پرسپولیس تضییع شد به خصوص دربی که شرایط توزیع بلیت باید برنامه ریزی شده باشد. با وجود کوشش هایی که صورت گرفت تا بلیت هایی به اقوام بازیکنان و پیشکسوتان داده گردد این اتفاق رخ نداد ما هم برای اینکه همبستگی مان را اعلام کنیم من و سایر مسئولان به استادیوم نرفتیم تا به این صورت همبستگی مان را با خانواده بازیکنان اعلام کنیم.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

انصاری فرد درباره اینکه بعضی کارشناسان اعتقاد دارند پنالتی گرفته شده برای استقلال درست نبوده، توضیح داد: کارشناسان اعتقاد داشتند پنالتی نبود البته بازی است و این اتفاقات پیش می آید من خودم با چند کارشناس صحبت کردم که گفتند پنالتی نبوده است.

وی درباره اینکه آیا فکر می کردید بیرانوند پنالتی را بگیرد، یادآور شد: مطمئن بودم او پنالتی را می گیرد من این تجربه را با عابدزاده هم در تیم ملی داشتم ما در تیم ملی 4، 5 پنالتی زن بودیم، عابدزاده از هر 10 پنالتی 4، 5 تا را می گرفت به همین دلیل بیرانوند برای من تداعی عابدزاده بود. فکر می کنم او درون دروازه به بازیکنان استقلال خوف ایجاد می کرد.

وی درباره اینکه بعضی اعتقاد داشتند پنالتی باید تکرار می شد، گفت: معمولا در بازی های اروپایی هم تکرار نمی دهند شما اگر چند بازی را دیده باشید پنالتی تکرار نشده است.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اینکه شنیده شده بعضی از اعضای هیأت مدیره با شما همسو نیستند، توضیح داد: ما وظیفه داریم تیم بدون حاشیه حرکت کند وظیفه هیأت مدیره و مدیرعامل این است که با هم همسو باشند چون برای اولین بار است که ما در فضای ادرای کار می کنیم قصدمان این است که این همسویی را داشته باشیم. من با اینکه عضو هیأت مدیره نیستم و فقط مدیرعامل هستم سعی کردم این همسویی به وجود بیاید. البته من قبلا با رغبتی همکار بودم، فردا هم جلسه هیأت مدیره را داریم که درباره مسائل مهم از جمله اختیارات به مدیرعامل قرار است صحبت گردد تا به تفاهم برسیم.

وی در مورد اینکه 28 میلیارد تومان از پول پرسپولیس پیش خور شده است، اضافه نمود: به هر حال شرایط سخت است و ما می دانستیم که شرایط سختی داریم و با این شرایط کار را قبول کردیم اما به هر حال ظرفیت ها و توانمندی هایی در برند پرسپولیس وجود دارد که در کوشش خواهیم بود مسائل را رفع کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه لوگوی باشگاه پرسپولیس توقیف شده توضیح داد: بله این لوگو توقیف شده و امروز هم جلسه ای داریم تا بتوانیم لوگو را آزاد کنیم. به مرور کوشش می کنیم تا مسائل حل گردد هر چند که کار سخت است و هم باید دست به دست هم دهیم تا مسائل رفع گردد. توقیف لوگوی ما به خاطر بدهی است و باید این بدهی پرداخت گردد.

انصاری فرد درباره اظهارات کالدرون سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال در شهرآورد پرسپولیس معتقد بوده که می خواهند استقلال قهرمان گردد اضافه نمود: نمی دانم کالدرون بر چه اساسی این صحبت ها را انجام داده اما ما باید حساس تر شویم تا تنشی به وجود نیاید. او نظر شخصی اش را داده و من باید با او صحبت کنم و در جلسه ای از او خواهم پرسید که چرا این حرف ها مطرح شده است. البته یکسری اتفاقات اتفاق افتاده و خبرهایی می شنویم که انگار بعضی ها دوست ندارند پرسپولیس برای چهارمین بار متوالی قهرمان لیگ گردد. نمی خواهم زیاد به این موضوع بپردازم. تا حاشیه ای برای پرسپولیس درست نگردد اما در کل باشگاه ما روی ریل موفقیت است و مستنداتی در این زمینه داریم در صورتی که بعضی ها بخواهند اقداماتشان را عملی نمایند آن را افشا خواهیم کرد. هر چند که دوست نداریم این اتفاق رخ بدهد تا فردا نیایند بگویند که مدارک و مستندات بدهید، اما مستنداتی وجود دارد که بعضی ها دوست ندارند ما برای چهارمین بار متوالی قهرمان شویم. سه قهرمانی متوالی پرسپولیس جو را سنگین نموده و ما می خواهیم که در فضای عادلانه مسابقات پیش برود. ما هماهنگی خوبی با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ داریم اما امیدوارم که فضا به صورت عادلانه پیش برود. سخت است که بعد از سه دوره قهرمانی متوالی تیم را در فضا نگه داریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت مصدومیت سیدجلال حسینی و اینکه آیا او به بازی با سپاهان خواهد رسید یا نه، گفت: من با پزشکی تیم صحبت کردم و او گفت که سیدجلال مصدوم است . حتی با خود سید هم صحبت کردم و او در ناحیه شکم درد و کشیدگی دارد و امیدوارم که برگردد اما فکر می کنم که در بازی با سپاهان غایب است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد بدهی این باشگاه به برانکو اضافه نمود: ما با مدیر برنامه های او در تماس هستیم و در آخرین نامه ای که دادیم اعلام کردیم که در تهران منتظر شما هستیم و قرار است بعد از بازی با شهرخودرو مدیر برنامه های برانکو به تهران بیاید تا توافقات صورت بگیرد.

وی در سرانجام گفت: امیدوارم که یکدل و همسو همراه با طرفداران کار را پیش ببریم و خودم علاقه مند هستم که سال جاری قهرمان آسیا شویم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "انصار ی فرد: بعضی ها دوست ندارند پرسپولیس قهرمان گردد ، حمایت از استقلال؟ کالدرون نظر خودش را گفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصار ی فرد: بعضی ها دوست ندارند پرسپولیس قهرمان گردد ، حمایت از استقلال؟ کالدرون نظر خودش را گفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید