سعید رمضانی: از پیشکسوتان استقلال رخصت می گیرم

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، مراسم معارفه سعید رمضانی به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال، امروز با حضور اسماعیل خلیل زاده و معاونان باشگاه استقلال برگزار گشت.

سعید رمضانی: از پیشکسوتان استقلال رخصت می گیرم

سعید رمضانی سابقه بازی در تیم های استقلال اهوار، کشاورز، ذوب آهن، سپاهان و فولاد را دارد و در برخی از این تیم ها بازوبند کاپیتانی را هم به بازو بسته است.

رمضانی درباره انتخابش به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال به سایت این باشگاه گفت: آقای مجیدی به من لطف داشتند و با من صحبت کردند و قرار شد که جزو گزینه های سرپرستی تیم استقلال باشم. این موضوع در هیات مدیره مطرح شد و در نهایت پس از جلسه ای که با آقای خلیل زاده داشتم، تصمیم بر این شد تا به عنوان سرباز کوچک خانواده استقلال، در کنار این تیم باشم.

او در پاسخ به این سوال که شرایط تیم استقلال را در اولین جلسه حضورش در این تیم چطور دید، اظهار کرد: جو خوبی در تیم حاکم است. شرایط بازیکنان خوب است و همه بازیکنان همدل و هم قسم شده اند تا بتوانیم استقلال را به حقش یعنی قهرمانی در لیگ برسانیم.

سرپرست تیم استقلال درباره برخی اظهار نظرها پیرامون انتخابش در این سمت هم گفت: من در درجه اول از همه پیشکسوتان عزیز باشگاه استقلال رخصت می گیرم. به هرحال عزیزانی درباره حضور من صحبت کرده اند که من به آن ها حق می دهم. ولی این را هم باید بگویم که شرایط به شکلی است که همه باید به تیم کمک کنیم و عملکرد انسان ها باید ملاک قضاوت باشد.

وی در پاسخ به سوالی درباره کادرفنی جدید استقلال هم گفت: این کادر جوان استقلال، از انگیزه زیادی برخوردار است و با حمایت هواداران می تواند به موفقیت برسد. مطمئنا حمایت هواداران منجر به ایجاد شرایط خوبی در لیگ و آسیا می شود و باید تا جای ممکن از حواشی دوری کنیم. کادرفنی جدید استقلال می تواند توانایی های خود را نشان دهد.

رمضانی در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد وابستگی خانوادگی اش با مرحوم ناصر حجازی، وظیفه او را سنگین تر می کند، بیان نمود: من همیشه گفته ام که بزرگترین افتخارم زندگی در کنار ناصرخان بوده است. این موضوع برای من خیلی ارزشمند است. کسانی که مرا می شناسند، روش و مرام من را می دانند. من از همه عزیزان می خواهم که اگر قصور یا کم کاری از من دیدند به پای من بنویسند و اگر عملکرد خوبی هم از من دیدند، به پای درس هایی بگذارند که از ناصرخان یاد گرفته ام و این درس ها را پس داده ام.

سرپرست جدید تیم استقلال در انتها صحبت هایش افزود: از همه عزیزانی که در 24 ساعت گذشته به من لطف داشتند، تشکر می کنم. متاسفانه به دلیل کارهای مربوط به استقلال نتوانستم به همه تماس ها پاسخ دهم که از این بابت پوزش می خواهم و امیدوارم بتوانم مثل یک سرباز کوچک برای خانواده بزرگ استقلال مثمر ثمر باشم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سعید رمضانی: از پیشکسوتان استقلال رخصت می گیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید رمضانی: از پیشکسوتان استقلال رخصت می گیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید