بازی با صنعت نفت تست بلوغ استقلال است، جذب مهاجم متوقف شده است

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، آندره استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل صنعت نفت که ظهر امروز در سازمان لیگ برگزار گردید، شرایط تیمش را تشریح کرد و به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

بازی با صنعت نفت تست بلوغ استقلال است، جذب مهاجم متوقف شده است

استراماچونی درباره درخشش استقلال با سیستم 2-5-3 و احتمال اضافه شدن مهاجم جدید به این تیم، گفت: درخواست من از ابتدا از باشگاه اضافه نمودن مهاجم بوده است. منظور من از مهاجم، مهاجم هدف است که در محوطه جریمه حضور داشته باشد و تمام نماینده باشد.

وی ادامه داد: داریم سخت کار می کنیم و رزومه ها را چک می کنیم تا کسی که می تواند یاری کند را پیدا کنیم. تا ماه ژانویه این اتفاق می افتد. احتیاج به مهاجم بعد از مصدومیت کریمی و شجاعیان اورژانسی شد. سخت کوشش می کنیم ولی الان این موضوع متوقف شده چون باشگاه مسائل بزرگتری دارد.

سرمربی استقلال درباره احتمال تغییر ترکیب تیمش نسبت به بازی با تراکتور برای دیدار با صنعت نفت، تاکید نمود: صحبت درباره ترکیب در ابتدای فصل آسان نیست چون در هر بازی اتفاقاتی می افتد و ما مجبوریم بازیکنان را به خاطر مصدومیت و محرومیت تغییر بدهیم. ولی برای بازی فردا احتمال زیاد همان ترکیب بازی با تراکتور را به کار می گیریم.

استراماچونی یادآور شد: روز گذشته در مصاحبه ام گفتم که صنعت نفت با توجه به بازیکنانی که دارد و از نظر قیمتی گران نیستند، بهترین نتایج را گرفته است. آنها یک ذهنیت واضح از نوع بازی خودشان دارند. برای ما بازی سختی خواهد بود چون مدل بازی آنها می تواند برای استقلال مشکل ساز باشد. خیلی شفاف با بازیکنان صحبت کردم و گفتم این دیدار تست بلوغ ما است چون تیم از نتایجی که گرفته خیلی خوشحال است ولی دلیلی ندارد خوشحالی کنیم اگر فردا پیروز نشویم. از موقعی که در استقلال هستم، به نظرم این مهمترین وسخت ترین بازی استقلال است. بازیکنان باید این را متوجه شوند وگرنه ما یک تیم فوق العاده نیستیم؛ فقط یک تیم خوب هستیم.

وی درباره بازگشت علی دشتی بعد از کنار گذاشتنش از تیم و رفتار این بازیکن، توضیح داد: از روزی که اینجا هستم سعی کردم نظم و انضباط و فلسفه ام را به بازیکنان منتقل کنم. اهمیتی نمی دهم قبلا چه اتفاقی افتاده است و کسی نیستم که افراد قبل از خودم را در اینجا قضاوت کنم. من قوانین و مدل حرفه ای گری کار خودم را می دانم. همه بازیکنان استقلال باید در این چارچوب و نظم عمل نمایند.

سرمربی استقلال تاکید نمود: دشتی شاید یک کار اشتباه مرتکب شده باشد ولی الان متوجه شده است. او انسان و بازیکن خوبی است و به همه نشان داد با ذهنیت درست می تواند به استقلال یاری کند. هرکسی که بخواهد در استقلال بازی کند باید از نظر ذهنی هم حرفه ای باشد. الان دارم کلی صحبت می کنم نه فقط در مورد علی دشتی. این پایه و اساس ساختن یک کار خوب است. دشتی و قائدی به همه نشان دادند که بازیکنانی نیستند که فقط کنار خط به عنوان وینگر بازی نمایند. آنها نشان دادند به عنوان مهاجم دوم هم می توانند عملکرد خوبی داشته باشند. این بازیکنان قطعا مدل بازی خاصی دارند ولی دارند سخت کوشش می نمایند تا بتوانند به تیم یاری نمایند.

استراماچونی در مورد ارزیابی اش از کیفیت لیگ برتر و تیم های مدعی قهرمانی گفت: قبل از حضورم در استقلال شنیده بودم که لیگ ایران اصلا آسان نیست. الان که اینجا هستم متوجه شدم واقعا لیگ سختی است چون می توانید مقابل هر تیمی امتیاز از دست بدهید. همه بازی ها سخت است. حتی اگر با تیم انتهای جدول بازی کنید نمی توانید بگویید بازی آسانی دارید. متاسفانه ما پنج امتیاز راحت را ابتدای فصل از دست دادیم مقابل ماشین سازی، فولاد و ذوب آهن. ما شایسته از دست دادن امتیاز نبودیم. امیدوارم این به ما درس داده باشد تا آخرین لحظه بازی تمرکز داشته باشیم.

وی اضافه نمود: در مورد تیم های دیگر ترجیح می دهم تا نیم فصل صبر کنم. وقتی جلوی این تیم ها بازی نموده باشیم بهتر می توانم قضاوت کنم. چون با سپاهان و شهر خودرو بازی ننموده ایم. تا الان تراکتور و پرسپولیس بهترین تیم هایی بودند که مقابلشان بازی کردیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازی با صنعت نفت تست بلوغ استقلال است، جذب مهاجم متوقف شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی با صنعت نفت تست بلوغ استقلال است، جذب مهاجم متوقف شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید