رونمایی از آخرین دفتر شعر محمدرضا اصلانی در خانه هنرمندان

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، مراسم رونمایی از دفتر شعر هزار باده هزارباد در هزاره های شب تو بر تو اثر محمدرضا اصلانی، شاعر، سینماگر و هنرپژوه، یکشنبه 17 آذر در سالن شهناز خانه هنرمندان برگزار می گردد.

رونمایی از آخرین دفتر شعر محمدرضا اصلانی در خانه هنرمندان

به گزارش خبرنگار وبلاگ فیسی بوک، دفتر شعر هزار باده هزارباد در هزاره های شب تو بر تو آخرین سروده های محمدرضا اصلانی تا بهار 1390 است. در مراسم رونمایی از این کتاب، م.طاهر نوکنده، هوشیار انصاری فر، شاهد طباطبایی، مهدی نیک بین و ح. هاتف سخنرانی می نمایند. از محمدرضا اصلانی پیش از این دفترهای شعر شب های نیمکتی، روزهای باد، بر تفاضل دو مغرب، سوگنامه سال های ممنوع و بنفش تر از خود با خیابان های خاموش منتشر شده است.

درونمایه اشعار این دفتر، در ادامه رویکرد قبلی محمدرضا اصلانی، تاریخ و تمرکز بر آن به عنوان مهم ترین نمود زندگی اجتماعی انسان است.

  • پنجمین نوبت بازی بزرگان با ناصر تقوایی و محمدرضا اصلانی
  • کامران شیردل آثارش را به مرکز گسترش سپرد
  • کامران شیردل: برای ادامه زندگی می جنگم و امیدوارم

اصلانی، به عنوان نویسنده و کارگردان، صاحب آثاری چون آتش سبز، جام حسنلو و داستان کسی که می پرسد و تهران، هنر مفهومی است. او همچنین در قامت نویسنده با کارگردانانی چون پرویز کیمیاوی، کامران شیردل و امیر نادری همکاری نموده است.

دفتر شعر هزار باده هزارباد در هزاره های شب تو بر تو در قطع خشتی با 174 صفحه در 500 نسخه توسط انتشارات رشدیه منتشر شده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "رونمایی از آخرین دفتر شعر محمدرضا اصلانی در خانه هنرمندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از آخرین دفتر شعر محمدرضا اصلانی در خانه هنرمندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید