افشاگری درباره ارز دیجیتال، بیت کوین پروژه سازمان اطلاعات آمریکاست

به گزارش وبلاگ فیسی بوک به نقل از اسپوتنیک، ناتالیا کسپراسکای که یکی از موسسان کسپراسکای و مدیر اجرایی ارشد گروه شرکت ها و متخصصان سیستم های امنیت سایبری اینفوواچ است، در سخنرانی خود در دانشگاه ایتمو در سنت پترزبورگ فاش کرد که بیت کوین برای تامین اقتصادی پروژه های جاسوسی آمریکا و انگلیس در سراسر دنیا طراحی شده است.

افشاگری درباره ارز دیجیتال، بیت کوین پروژه سازمان اطلاعات آمریکاست

وی این ارز دیجیتال را دلار 2 نامید.

این متخصص اظهار داشت: ارز دیجیتال بیت کوین از طریق سازمان های اطلاعاتی آمریکایی ساخته و توسعه داده شده است.

ناتالیا کسپراسکای در خصوص جنگ اطلاعات و سلطه دیجیتال سخنرانی می کرد. عکس های او که در حال ارائه سخنرانی خود تحت عنوان تکنولوژی های مدرن - اصول جنگ های اطلاعاتی و سایبری، می باشد در فضای مجازی منتشر شدند.

او گفت: بیت کوین پروژه آژانس های اطلاعاتی آمریکاست تا از طریق آن فعالیت های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و کانادا در کشورهای مختلف سریعا تامین اقتصادی شوند. این تکنولوژی درست مثل اینترنت، جی پی اس و تور، خصوصی سازی شده است. در واقع این نسخه دوم دلار است چراکه نرخ آن توسط صاحبان بورس ها کنترل می گردد.

او همچنین فاش کرد که ساتوشی ناکاموتو (نامی که به عنوان موسس یا موسسان بیت کوین ثبت شده است)، نام یک گروه کدنویسی آمریکایی است.

کسپراسکای در این سخنرانی همچنین مطرح کرد که نباید به تلفن های همراه به عنوان یک وسیله شخصی نگاه کرد.

این موسس کسپراسکای گفت: تلفن همراه یک دستگاه است که از راه دور کنترل می گردد و برای کار و تفریح ساخته شده است اما در همین زمان برای مالکان خود جاسوسی می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "افشاگری درباره ارز دیجیتال، بیت کوین پروژه سازمان اطلاعات آمریکاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری درباره ارز دیجیتال، بیت کوین پروژه سازمان اطلاعات آمریکاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید