اجازه نمیدهیم حقی از کارکنان شهرداری شیراز ضایع گردد

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، خبرنگاران/فارس شهردار شیراز تاکید نمود که اجازه تضییع حقوق هیچ یک از کارکنان رسمی، قراردادی، پیمانی یا شرکتی این مجموعه را نخواهد داد و در چارچوب قانون از حقوق همه دفاع خواهد نمود.

اجازه نمیدهیم حقی از کارکنان شهرداری شیراز ضایع گردد

حیدر اسکندرپور بعدازظهر چهارشنبه 25 دی در صحن علنی شورای شهر شیراز با اشاره به موضوع ساماندهی نیروهای انسانی در مجموعه شهرداری شیراز و تشریح اقدامات اجرا شده در این خصوص گفت: طی چند ماه گذشته شاهد همراهی و همگانی شورا با شهرداری در پیگیری این موضوع بودیم.

او اضافه کرد: انتظاری از مجموعه وزارت کشور داشتیم و داریم که از این زاویه است که کلانشهرها از سال 93 از بخشی ظرفیت های خود استفاده کردند اما کلانشهر شیراز اقدامی نکرد و امروز باید این حق به مجموعه شهرداری داده گردد.

شهردار شیراز با تاکید بر اینکه به دنبال مشکل همه پرسنل شهرداری هستیم و اقدامات در این راستا هم مبتنی بر شاخص هاست، بیان نمود: بنای ما حرکت در جهت شاخص هاست و اگر با محدودیتی روبرو شدیم بر مبنای شاخص ها حرکت خواهیم کرد.همه مجموعه شورا و شهرداری این نگاه را دارند و سعی در تقویت آن دارند.

رئیس شورای شهر شیراز نیز پس از اتمام موضوع مورد اشاره شهردار گفت: امید است یکی از باقیات و صالحات برای شورا و شهرداری شیراز ساماندهی نیروی انسانی باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اجازه نمیدهیم حقی از کارکنان شهرداری شیراز ضایع گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجازه نمیدهیم حقی از کارکنان شهرداری شیراز ضایع گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید