چگونه صفحه کلید اندروید را موزیکال کنیم

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، اندروید یک سیستم اجرایی قابل تنظیم است که گاهی اوقات از این ویژگی برای قابلیت های اصلی و هسته ای بکار می بریم و گاهی اوقات هم برای سرگرمی . یکی از تنظیماتی که در این جا معرفی نموده ام تبدیل کیبورد اندروید به ابزار موسیقی است به طوری که با تایپ کردن هر کدام از کلیدها صدای متفاوتی می دهد. واقعا سرگرم کننده است. در این جا به شما یاد می دهم که چگونه این کار را انجام دهید.

چگونه صفحه کلید اندروید را موزیکال کنیم

اپلیکیشن Keyusic را دانلود و نصب کنید

برای این که کیبورد اندروید را به ابزار موسیقی تبدیل کنید ابتدا اپلیکیشن Keyusic را دانلود و نصب کنید.

بعد از نصب، برنامه را باز کنید و دکمه مقابل گزینه Start up را فعال کنید. از اینجا به بعد باید سرویس دسترس پذیری اپلیکیشن را فعال کنید. برای این کار روی گزینه Show the Settings تب کنید و از لیستی که نمایش داده شده Keyusic را انتخاب کنید. سپس کلیدی که در بالای صفحه واقع شده است را فعال کنید و در آخر OK را انتخاب کنید.

وقتی سرویس دسترس پذیری فعال شد دوباره برنامه Keyusic را باز کنید و یک بار دیگر روی دکمه مقابل گزینه Start up تب کنید. در این جا 2 آپشن دارید. یا روی دکمه مثبت در پایین صفحه تب کنید و اپلیکیشن های خاصی که می خواهید این برنامه را در آن ها به کار ببرید انتخاب کنید و یا این که گزینه Global activation را فعال کنید. تا بتوانید کیبورد موزیکال را در تمام برنامه های گوشی بهره ببرید.

وارد گزینه Experimenting در برنامه شوید. در این جا می توانید کیبورد را امتحان کنید. پس در این جا با تنظیمات پیش فرض آن را امتحان کنید. اگر دوست نداشتید می توانید یک ابزار موسیقی دیگر از لیستی که به شما نشان می دهد انتخاب کنید. در این جا می تنظیمات دیگری هم وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها صدای کیبورد را بلند یا کم کنید یا نت های آن را تغییر دهید. با این تنظیمات بازی کنید تا به نتیجه دلخواه تان برسید.

از این جا به بعد کیبورد شما هنگام تایپ موزیکال می گردد. سطح صدای کلیدها بستگی به صدای سیستم پخش کننده موسیقی گوشی تان دارد. بنابراین می توانید آن را کم یا زیاد کنید. هر کدام از دکمه ها نت متفاوتی را اجرا می نماید پس هر کلمه ای که تایپ می کنید مثل یک فرمول هنری خواهد بود.If you have any question about how to order cheap cardura online or any other prescription medicines, please contact with our pharmacists. If you have any. Best Place To Get Cardura Online Cheap Fast. Mens Health. Erectile Dysfunction, Dental Whitening, Cheap Prices. Best prescription drugs Canada pharmacy. How to buy Baclofen without prescription buy baclofen online cheap. Buy Generic Baclofen Online! Without prescription needed.

منبع: بدونیم

به "چگونه صفحه کلید اندروید را موزیکال کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه صفحه کلید اندروید را موزیکال کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید