واکنش ژاوی بعد از نخستین شکست با السد

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، سرمربی اسپانیایی السد قطر از دلیل شکست تیمش در دیدار برابر النصر عربستان سخن به میان آورد.

واکنش ژاوی بعد از نخستین شکست با السد

به گزارش وبلاگ فیسی بوک و به نقل از الرای، السد قطر در دیدار رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر النصر عربستان با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد. این نخستین شکست ژاوی در دوران مربیگری با السد در یک دیدار رسمی است.

سرمربی اسپانیایی السد در نشست خبری بعد از بازی گفت: به خوبی کنترل و مالکیت توپ را در اختیار نداشتیم و از عملکرد تیم راضی نیستم. در نیمه دوم درست در زمانی که کنترل بازی را در اختیار داشتیم گل دوم را دریافت کردیم و این روی روحیه بازیکنان تاثیر گذاشت. در این دیدار تن به شکست دادیم اما حذف نشده ایم و هنوز دیدار برگشت باقی مانده است.

او ادامه داد: من بعد از شکست با بازیکنان صحبت کردم. به آنها گفتم که نباید ناامید شد چرا که دیدار برگشت باقی مانده و باید تا آخرین لحظه جنگید. بازی الدوحه باقی مانده است و برای پیروزی و جبران به میدان می رویم.

ژاوی در سرانجام گفت: دلیل شکست ما در این دیدار بازی خوب و قدرت حریف بود. شب ما نبود و نتوانستیم بازی همیشگی خود را به نمایش بگذاریم. در نیمه نخست بد بودیم اما در نیمه دوم بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم و در نهایت بخت با ما یار نبود و تن به شکست دادیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش ژاوی بعد از نخستین شکست با السد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ژاوی بعد از نخستین شکست با السد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید