نمایش فیلم های کوتاه کارگردانان زن ایرانی در نیوزلند

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، فیلم های کوتاه کارگردان های زن ایرانی به صورت آنلاین در جشنواره شو می شورتز به نمایش درآمد.

نمایش فیلم های کوتاه کارگردانان زن ایرانی در نیوزلند

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ فیسی بوک، فیلم های کوتاه کارگردان های زن ایرانی به خاطر ویروس کرونا به صورت آنلاین در کادر جشنواره شو می شورتز به نمایش درآمدند.

شو می شورتز از جشنواره های معتبر فیلم کوتاه در جهان و مورد تأیید آکادمی اسکار است که اکتبر هر سال در نیوزیلند برگزار می شود و در طول سال هم برنامه های متعدد از جمله نمایش فیلم و کارگاه های آموزشی برگزار می کند. این بار نیز قصیده گلمکانی از سازندگان فیلم کوتاه که پیش از این هم نمایش های مختلفی از فیلم های کارگردان های زن ایرانی را در کشور های متعدد برگزار و برنامه ریزی کرده، گزیده ای از آثار انیمیشن، تجربی و داستانی کوتاه چند سال اخیر کارگردان های زن ایرانی را برای نمایش در کادر شو می شورتز انتخاب کرده بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا فقط برای مشترکان و تماشاگران ساکن نیوزیلند و به صورت خصوصی در ساعاتی معین در هفته دوم ماه آوریل، آنلاین به نمایش گذاشته شد.

فیلم های برنامه فیلم هایی از کارگردان های زن ایرانی عبارتند از انیمیشن های خانوم گل میخکی به کارگردانی سارا طبیب زاده، لباس قرمز بدون نوار به کارگردانی مریم مهاجر، اکتسابات انتسابی به کارگردانی سمانه شجاعی، ماهی سرخ شده به کارگردانی لیلا خلیل زاده، فیلم تجربی گذار به کارگردانی طنین ترابی و فیلم های کوتاه داستانی حلق آویز به کارگردانی رقیه توکلی و برزخ به کارگردانی قصیده گلمکانی.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نمایش فیلم های کوتاه کارگردانان زن ایرانی در نیوزلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش فیلم های کوتاه کارگردانان زن ایرانی در نیوزلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید