روایت همسر سابق سلبریتی مشهور زن از رابطه اش با او ، عکس

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، بیلی باب تورنتون همسر دوم آنجلینا جولی که خود از بازیگران سرشناس است، اخیرا در جریان یک مصاحبه گفته است که سالهاست با همسر سابقش دوستانی صمیمی هستند و جولی را مورد تحسین قرار داد.

روایت همسر سابق سلبریتی مشهور زن از رابطه اش با او ، عکس

انتخاب: جولی و همسرش در سال 2000 به دنبال یک عشق جنجالی با یکدیگر ازدواج کردند اما تنها 2 سال بعد خانه های خود را از یکدیگر جدا کردند و در سال 2003 نیز از یکدیگر طلاق گرفتند.

بیلی باب تورنتون با بازی های شگفت انگیزش در فیلم های بسیاری مورد تحسین منتقدان و مردم واقع شده است. از کارهای معروف او می توان به فیلم چشم عقاب و سریال های فارگو و جالوت اشاره نمود. بیلی باب تورنتون در هفتاد و چهارمین مراسم گلدن گلوب برای بازی در سریال جالوت جایزهٔ بهترین بازیگر مرد در مجموعه تلویزیونی درام را از آنِ خود کرد.

این ستاره 64 ساله اخیرا درباره تجربه دوستی صمیمانه خود با جولی گفت: ما دوستان خوبی هستیم. ما سالها با هم دوست بوده ایم. بنابراین ما در کنار هم هستیم. او زیاد در شهری که من زندگی می کنم نیست ، بنابراین ما همدیگر را زیاد نمی بینیم ، اما مرتب صحبت می کنیم. جولی قابل اعتماد و بسیار دوست داشتنی است.

مدتی بعد از جدایی آنجلینا جولی و بیلی باب تورنتون، تورنتون کتاب خاطرات خود را منتشر کرد که بسیاری از افراد تصور می کردند قرار است شامل خاطراتی از زندگی مشترک این دو نفر باشد. اگرچه این کتاب حاوی خاطرات زیادی از زندگی مشترک این دو نفر نبود اما فروش فوق العاده ای داشت.

منبع: توریسم آنلاین

به "روایت همسر سابق سلبریتی مشهور زن از رابطه اش با او ، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت همسر سابق سلبریتی مشهور زن از رابطه اش با او ، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید