بازگشت 120 میلیارد ریال به خزانه شهرداری سرابله

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، شهردار سرابله گفت: 120 میلیارد ریال اموال عمومی با پیگیری های قضایی و ارائه مستندات قانونی به خزانه شهرداری بازگشت.

بازگشت 120 میلیارد ریال به خزانه شهرداری سرابله

به گزارش وبلاگ فیسی بوک به نقل از ایرنا، روح اله پری زاده، شهردار سرابله در استان ایلام در گفت وگو با وبلاگ فیسی بوک اضافه نمود: با پیگیری پرونده های قضایی شهرداری سرابله از طریق اعاده دادرسی و ارائه اسناد و مدارک جدید و مستند، اموال شهروندان و بیت المال به خزانه بازگشت داده شد.

وی اضافه نمود: شهرداری سرابله در 2 سال گذشته به علت ضعف حقوقی و صدور آرای میلیاردی در پرونده های متعددی در آستانه ورشکستگی قرار داشت به نحوی که حساب های شهرداری توقیف و اموال آن یکی پس از دیگر به مزایده گذاشته شده و عملا کارهای عمرانی و امورات روزانه شهر با اخلال روبرو شد.

پری زاده تاکید کرد: با روی کار آمدن پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سرابله و شهردار جدید پیگیری این پرونده ها آغاز شد و در چندین پرونده که منجر به رأی قطعی شده بود با ارائه اسناد و مدارک جدید و کاملا مستند و مستدل شهرداری پیروز به اعاده دادرسی و بررسی مجدد از سوی دستگاه قضایی و بازگشت 12 میلیارد تومان از این اموال به بیت المال و شهروندان شد.

شهردار سرابله گفت: در چند روز گذشته در یکی از سه پرونده قضایی که شهرداری به صورت قطعی پیروز به دریافت آرا شد یک میلیارد و 300 میلیون تومان که در گذشته مبلغ حدود یک میلیارد تومان و یک دستگاه لودر شهرداری در راستای این حکم برداشت شده بود مجددا با اعاده دادرسی به نفع شهرداری رأی قطعی صادر شد.

وی ادامه داد: در پرونده ای دیگر در سال 1388 مقدار 90 تن قیر به ارزش تقریبی 400 میلیون تومان به علت خلف وعده پیمانکار در آن زمان تا به امروز بلاتکلیف بود که با پیگیری مجدد رأی قطعی مبنی بر عودت به نفع شهرداری صادر شد.

پری زاده اضافه نمود: در پرونده ای دیگر که در چند روز گذشته رأی قطعی آن در دادگاه تجدید نظر استان صادر شد مبلغ 700 میلیون تومان می بایست به شهرداری عودت داده شود.

وی تاکید کرد: این نوید را به شهروندان خواهیم داد که حافظ واقعی منافع مردم خواهیم بود و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

شهر سرابله با جمعیت 15 هزار نفر بعنوان مرکز شهرستان چرداول در 30 کیلومتری ایلام قرار گرفته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "بازگشت 120 میلیارد ریال به خزانه شهرداری سرابله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت 120 میلیارد ریال به خزانه شهرداری سرابله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید