اعتراف سیمئونه پس از شکست در داربی مادرید

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، سرمربی اتلتیکو مادرید می داند شرایط کنونی تیمش نگران کننده است و تنها با کسب پیروزی می تواند به ابهام ها سرانجام دهد.

اعتراف سیمئونه پس از شکست در داربی مادرید

به گزارش وبلاگ فیسی بوک به نقل از آس، اتلتیکو مادرید شنبه شب با شکست یک بر صفر برابر رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو شرایطش در لالیگا بدتر شد.

دیگو پابلو سیمئونه پس از داربی مادرید گفت: بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. در نیمه اول خیلی خوب بودیم و موقعیت گل داشتیم که از آنها بهره نبردیم. در نیمه دوم تیم حریف آغاز خوبی داشت و با یک حرکت زیبا گلزنی کرد. ما فشار آوردیم اما در کسب تساوی پیروز نبودیم. اکنون باید به کارمان ادامه دهیم و به بازی بعد فکر کنیم. همچنین امتیاز کسب کنیم.

سرمربی اتلتیکو مادرید درباره تغییر سیستم رئال مادرید اظهار کرد: عادی بود. می دانستم که می خواهند به این روش بازی نمایند. آنها بازیکنان زیادی دارند و می توانند جایگزین نمایند. آنها از بازیکنانشان بهره لازم را می برند.

سرمربی آرژانتینی در خصوص تعویض آلوارو موراتا گفت: به دلیل اینکه ضربه محکمی خورده بود میدان را ترک کرد. نمی دانم آسیب دید یا نه اما تصمیم گرفتم او را از زمین خارج کنم.

سیمئونه در رابطه با پنالتی احتمالی روی موراتا اظهار کرد: VAR وجود دارد. داور در زمین است اما آن را پنالتی ندیدند.

سرمربی اتلتیکو درباره نگران بودن نسبت به شرایط تیمش گفت: باید نگران بود. باید کوشش کنیم که بهتر شویم. بازیکنان آسیب دیده بهبود خواهند یافت و به تیم محلق خواهند شد. حضورشان موجب خواهد شد به رقابتمان ادامه دهیم. برای خاتمه دادن به ابهام ها تنها باید پیروز شویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعتراف سیمئونه پس از شکست در داربی مادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف سیمئونه پس از شکست در داربی مادرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید