زوف: دوناروما در یورو زیر 21 سال نمایش ضعیفی داشت

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، اسطوره فوتبال ایتالیا از عملکرد سنگربان میلان در رقابت های قهرمانی جوانان اروپا انتقاد کرد و آن را به عدم تمرکز وی ربط داد.

زوف: دوناروما در یورو زیر 21 سال نمایش ضعیفی داشت

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، در رقابت های یورو زیر 21 سال که چند روز پیش با قهرمانی آلمان خاتمه یافت، جان لوئیجی دوناروما، دروازه بان ایتالیا با وجود صعود تیمش به مرحله نیمه نهایی یکی از ضعیف ترین آمارهای گل خورده نسبت به شوت های شلیک شده به سمت دروازه اش را داشت و به هیچ عنوان نتوانست واکنش هایش در میلان که به واسطه آنها سطح انتظارات را از این دروازه بان 18 ساله بالا برده است را تکرار کند.

به نظر دینو زوف، سنگربان اسطوره ای پیشین تیم ملی ایتالیا دلیل عملکرد ضعیف دوناروما جنجال های به وجود آمده در رابطه میان او و باشگاه میلان در مورد تمدید قراردادش بوده است. او به روزنامه کوریره دلاسرای ایتالیا گفت: این پسر تمرکز ندارد و شما کاملاً می توانستید تشخیص دهید که او یک مایل از شرایط ایده آل فاصله دارد. من فکر می کنم که او خودش را وارد شرایطی که کرده مدیریت آن برایش سخت است و نتیجه آن را هم در یورو دیدید. متأسفانه من انتظارش را داشتم چون با طوفانی که رسانه ها درباره او به راه انداختند، من زمانی که 40 ساله بودم هم سراسیمه می شدم چه برسد به این پسر 18 ساله.

زوف ادامه داد: دوناروما باید روی بازی هایش، روی فرایند پیشرفتش و رشدش تمرکز کند. بازیکنان باید تا زمانی که داخل زمین بازی هستند از اشتباهاتی که مرتکب می شوند درس بگیرند. درست مانند همه، دوناروما اشتباهاتی مرتکب می شود و بیشتر از این هم مرتکب خواهد شد به خصوص اگر هرچه زودتر مسئله ای که درباره قراردادش پیش آمده است را حل نکند. او در یورو شرایط مناسبی نداشت. دوناروما بازیکن بااستعدادی است و من این را بارها گفته ام که او آینده روشنی دارد اما اگر نتواند شرایطش را مدیریت کند، کار برایش سخت می شود. جسم او در هلند بود اما فکرش جایی دیگر.

سنگربان اسطوره ای آتزوری در خاتمه درباره اینکه دوناروما برای آینده اش چه تصمیمی باید بگیرد، مطرح نمود: توصیه من به او این است که در میلان بماند. او در آنجا از نظر شخصیتی، حرفه ای و ورزشی می تواند پیشرفت کند. او شاید بتواند در تیم هایی مانند یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا پیروز باشد اما الان وقت رفتنش از میلان نیست.

منبع: تسنیم

به "زوف: دوناروما در یورو زیر 21 سال نمایش ضعیفی داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زوف: دوناروما در یورو زیر 21 سال نمایش ضعیفی داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید