واکنش برانکو به حذف از لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، سرمربی الاهلی بدشانسی را دلیل صعود نکردن تیمش به دور بعد لیگ قهرمانان آسیا دانست. او درباره نیمکت نشینی عمر السومه هم شرح داد.

واکنش برانکو به حذف از لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش وبلاگ فیسی بوک و به نقل از اسپورت 24، الاهلی عربستان با راهنمایی برانکو ایوانکوویچ در دیدار برگشت برابر الهلال در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا توانست با یک گل به پیروزی برسد. با وجود پیروزی الاهلی در خانه الهلال این تیم نتوانست به خاطر شکست سنگین در دیدار رفت به دور بعد راه پیدا کند.

برانکو بعد از بازی این گونه واکنش نشان داد: قبل از هر چیز از تماشاگران الاهلی که در هر دو دیدار رفت و برگشت از ما حمایت کردند تشکر می کنم. هدف ما صعود به دور بعد بود اما متاسفانه بد شانس بودیم با این حال به شاگردانم افتخار می کنم چرا که بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.

او ادامه داد: این پیروزی به ما اعتماد به نفس می دهد و باعث می گردد که فصل جدید را با اعتماد به نفس بیشتر شروع کنیم. برای الهلال در مرحله بعد آرزوی موفقیت می کنم. به نظرم این تیم بیشترین شانس را در غرب آسیا برای فینالیست شدن دارد.

برانکو در این دیدار دست به تصمیم عجیبی زد و عمر السومه مهاجم سرشناس تیمش را نیمکت نشین کرد. او درباره این تصمیم خود گفت: السومه آماده نبود و به این خاطر او را نیمکت نشین کردیم و ترجیح دادیم که در نیمه دوم به میدان برود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش برانکو به حذف از لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش برانکو به حذف از لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید