واکنش برانکو به احتمال اخراج از الاهلی

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، سرمربی کروات الاهلی به احتمال اخراج خود از هدایت این تیم واکنش نشان داد و تاکید کرد که ترسی از برکناری ندارد.

واکنش برانکو به احتمال اخراج از الاهلی

به گزارش وبلاگ فیسی بوک و به نقل از الریاضیه، با وجود آنکه الاهلی در هفته دوم لیگ عربستان توانست به پیروزی برسد به نظر می رسد همچنان سایه اخراج بر سر برانکو است. حذف الاهلی از لیگ قهرمانان آسیا و تساوی در دیدار برابر العداله در هفته نخست باعث شد تا انتقادهای زیادی از برانکو شود.

الاهلی در هفته دوم هم به سختی توانست برابر الاتفاق به پیروزی برسد. محمد النمری روزنامه نگار سرشناس عربستانی با وجود پیروزی الاهلی برابر الاتفاق نوشت که باشگاه الاهلی در 24 ساعت آینده درباره برانکو تصمیم گیری می کند و احتمال اخراج او وجود دارد.

البته احمد الصائغ رئیس باشگاه الاهلی پس از این بازی به حمایت از برانکو پرداخت و تاکید کرد که این مربی به کار خود ادامه خواهد داد.

برانکو بعد از پیروزی اخیر تیمش در پاسخ به خبرنگار الریاضیه درباره احتمال اخراجش از الاهلی گفت: من ترسی از برکناری و اخراج ندارم. می خواهم راهی چین شوم و بعد از آن برمی گردم.

او درباره پیروزی برابر الاتفاق گفت: پیروزی مهمی به دست آوردیم. راضیم که مزد بازی خوب خود را گرفتیم. بازیکنان تلاش و جنگندگی زیادی از خود نشان دادند و این راضی کننده است.

الاهلی در دو بازی خود در فصل جدید لیگ عربستان 4 امتیاز کسب کرده این درحالی است که الهلال در هر دو دیدار خود با اقتدار به پیروزی رسیده و این باعث شده تا بسیاری الاهلی را شانس قهرمانی ندانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش برانکو به احتمال اخراج از الاهلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش برانکو به احتمال اخراج از الاهلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید