فوت 15 نفر در آسایشگاه کهریزک بخاطر ابتلا به کرونا

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، مدیرآسایشگاه خیریه کهریزک گفت: پس از حدود دوماه از شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، 160 نفر در این مجموعه به ویروس کووید19 مبتلا شده اند که از این تعداد 15 نفر از بیماران جان خود را از دست داده اند.

فوت 15 نفر در آسایشگاه کهریزک بخاطر ابتلا به کرونا

به گزارش وبلاگ فیسی بوک به نقل از فارس، محمدرضا صوفی نژاد اظهار کرد: 1750 مددجو در این آسایشگاه زندگی می نمایند که 1100 نفر از این جمعیت را سالمندان تشکیل می دهند، حدود 200 نفر مبتلا به ام اس و 450 نفر معلول جسمی و حرکتی هستند و 900 نفر پرسنل در این مجموعه خدمت رسانی می نمایند.

وی اضافه کرد: از روزی که نتیجه اولین تست کرونا در این مجموعه مثبت اعلام شد، بحث قرنطینه و محدودیت رفت و آمدها در دستور کار نهاده شد و اکنون با کوشش های اجرا شده و حضور کادر درمانی در این مرکز آسایشگاه از نظر شیوع ویروس کرونا در شرایط مساعدی واقع شده است.

مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک در جنوب تهران توضیح داد: طبق گزارش های دریافتی از کشورهای مختلف دنیا تعداد فوتی در آسایشگاه های کشورهای اروپایی بسیار زیاد بوده است، این درحالی است که پس از حدود 2 ماه از شیوع ویروس کرونا در 3 کشور، 15 نفر از سالمندان این مجموعه فوت نموده اند که میانگین سنی آن ها 83 سال بوده است که در قیاس با کشورهای پیشرفته دنیا بسیار پیروز عمل نموده ایم.

صوفی نژاد گفت: اعضای هیأت مدیره و مدیران آسایشگاه خیریه کهریزک از همان روزهای اولیه با مدیریت به موقع بحران مانع گسترش این ویروس در آسایشگاه شدند و شایعات منتشر شده در رابطه با شرایط بحرانی این مجموعه کذب است.

منبع: همشهری آنلاین

به "فوت 15 نفر در آسایشگاه کهریزک بخاطر ابتلا به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوت 15 نفر در آسایشگاه کهریزک بخاطر ابتلا به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید