عملیات گسترده حشد شعبی عراق علیه داعش در شمال تکریت

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، منابع وابسته به حشد شعبی عراق از عملیات گسترده حشد شعبی و نیروهای امنیتی برای تعقیبب داعشی های جنایتکار در شمال غرب تکریت در استان صلاح الدین خبر دادند.

عملیات گسترده حشد شعبی عراق علیه داعش در شمال تکریت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المعلومه، منابع وابسته به حشد شعبی عراق از عملیات گسترده حشد شعبی و نیروهای امنیتی برای تعقیب داعشی های جنایتکار در شمال غرب تکریت در استان صلاح الدین خبر دادند.

این منابع بیان کردند: نیروهای تیپ 35 و فرماندهی عملیات صلاح الدین حشد شعبی به همراه ارتش با حمایت بالگردهای عراقی از صبح امروز عملیاتی را در شمال غرب تکریت برای غلبه بر داعشی های به جامانده شروع نموده اند.

به گفته این منابع، تا به امروز در جریان این عملیات، مناطقی از لوث تکفیری ها پاکسازی شده است.

همزمان منابع وابسته به حشد شعبی عراق از عملیات نیروهای حشد شعبی و ارتش عراق در استان الانبار در غرب عراق هم علیه داعش خبر دادند.

بر اساس این گزارش؛ این عملیات با هدف تعقیب داعشی ها و تامین مناطق غرب استان الانبار از خطر تکفیری ها، انجام می گردد.

این در حالی است که قبلا هم منابع عراقی اعلام نموده بودند که نیروهای حشد شعبی پیروز شدند کوشش عناصر گروه تروریستی داعش برای نفوذ به غرب سامراء را ناکام بگذارند.

تروریست های داعش قصد داشتند پس از نفوذ به غرب سامراء نیروهای امنیتی عراق را هدف قرار دهند اما با مقاومت حشد شعبی ناگزیر به عقب نشینی شدند.

منبع: عصر ایران

به "عملیات گسترده حشد شعبی عراق علیه داعش در شمال تکریت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملیات گسترده حشد شعبی عراق علیه داعش در شمال تکریت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید