خبرنگاران هلاکت 10 داعشی در حمله نظامیان عراقی

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، بغداد - خبرنگاران - نیروهای عراقی با انجام عملیاتی در منطقه مخمور در استان اربیل 10 تروریست داعشی را به هلاکت رساندند.

خبرنگاران هلاکت 10 داعشی در حمله نظامیان عراقی

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، سازمان ضد تروریسم عراق روز سه شنبه گفت که در عملیات نظامی با همکاری ائتلاف بین المللی در منطقه مخمور ، 10 تروریست کشته شدند و 9 غار و انبار آذوقه داعش منهدم شد.

در بیانیه این سازمان آمده است که این عملیات به دستور فرمانده کل نیروهای مسلح و پشتیبانی ارتش عراق با همراهی هواپیماهای ائتلاف بین المللی در کوه های مخمور انجام شد.

عناصر داعش که از اردیبهشت گذشته به تحرکات تروریستی در استان های شرقی، شمالی و غربی عراق پس از شکست سال 2017 به طرز بی سابقه ای شدت بخشیده اند در این مدت ده ها عملیات کور در استان های دیاله، صلاح الدین، نینوا، الانبار و کرکوک انجام داده اند.

داعش در این رشته عملیات که بیشتر شبانگاه و با استفاده از تاریکی هوا انجام می شود، افزون بر هدف قراردادن شهروندان غیرنظامی و نیروهای امنیتی به تخریب زیرساخت های عراق نیز روی آورده است.

گرچه کارشناسان امنیتی عراق اعتقاد دارند که تروریست های داعش در این مرحله همانند گذشته توانمندی و نیروی کافی برای سلطه بر زمین و اشغال قلمرو را ندارند و بیشتر برای تبلیغات رسانه ای دست به این حملات می زنند، اما در عین حال این حملات نگرانی های جدی در عراق به دنبال داشته است.

ارتش عراق و نیروهای الحشد الشعبی که هفته ها است سخت درگیر تعقیب و نابودی عناصر تروریستی داعش در استان های دیاله، صلاح الدین، نینوا، کرکوک و الانبار هستند، همچنان به عملیات خود علیه این گروه ادامه می دهند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران هلاکت 10 داعشی در حمله نظامیان عراقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هلاکت 10 داعشی در حمله نظامیان عراقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید