حضور در افغانستان برای آمریکا در ماه چقدر آب می خورد؟

به گزارش وبلاگ فیسی بوک، ایرنا نوشت: نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2020 از جنگ بی انتهای افغانستان و صرف ماهانه 4 میلیارد دلار برای آن انتقاد کرد.

حضور در افغانستان برای آمریکا در ماه چقدر آب می خورد؟

تولسی گابارد که خود در جنگ عراق به عنوان نیروی امدادی شرکت داشته و اکنون عضو مجلس نمایندگان آمریکا است، روز یکشنبه در کلیپ تبلیغاتی خود اظهار کرد: ما هر ماه 4 میلیارد دلار برای جنگ در افغانستان هزینه می کنیم. چطور می توانیم به چشمان کهنه سربازانمان نگاه کنیم و به آنها بگوییم پولی برای خدمات سلامتی آنها نداریم؟

وی اضافه نمود: به عنوان رئیس جمهوری(در صورت انتخاب) من برای خاتمه دادن به این جنگ اقدام خواهم کرد، نیروهایمان را بازمی گردانم و با کهنه سربازانمان با احترام به خدماتشان رفتار می کنم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بارها علیه جنگ های آمریکا در خاورمیانه اظهار نظر نموده و همیشه خواهان بازگرداندن نیروهای آمریکایی به خانه هایشان بوده است.

گفته می گردد در جنگ عراق نزدیک به پنج هزار نفر از نیروهای آمریکایی کشته شده اند.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سوم نوامبر 2020 برگزار می گردد و نامزدهای این انتخابات در حال رقابت های درون حزبی به سر می برند.

25 نامزد دموکرات به مرحله ابتدایی راه یافته بودند که تا کنون چهار نفر آنان از ادامه رقابت ها انصراف داده اند. قرار است دور بعدی مناظره این نامزدها 12 و 13 سپتامبر برگزار گردد.

با توجه به شرایط انتخابات، پیش بینی می گردد تعداد کمتری از نامزدهای دموکرات بتوانند حد نصاب لازم را به دست آورند و در این دور از مناظره حضور یابند.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "حضور در افغانستان برای آمریکا در ماه چقدر آب می خورد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور در افغانستان برای آمریکا در ماه چقدر آب می خورد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید